| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9.5%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 0.4%, Zawartość tłuszczu 5% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Tauryna, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol) |
| Skład: | Ryby i produkty rybne, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego w kawałkach 80%, Produkty pochodzenia roślinnego |
Smak: Kurczak
Liczba sztuk w opakowaniu: 24
Smak: Kurczak
Liczba sztuk w opakowaniu: 24
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 2.4 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Popiół surowy 2.5%, Tłuszcz 4.5%, Wilgotność 82%, Włókno: 0.4% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Tauryna, Witamina D3, Witamina E |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 36%, Kurczak 4%, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina, Kaczka i indyk, Kurczak, Kurczak i wołowina |
| Waga: | 5.2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 52 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Materia nieorganiczna 1.7%, Wilgotność 83%, Włókno surowe 0.2%, Zawartość tłuszczu 5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Witamina D3, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Kaczka 4%, Kurczak 4%, Wołowina 4%, Indyk 4%, Jagnięcina 4%, Cukry... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z kurczakiem |
| Waga: | 4.42 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 52 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.7%, Cukry, Guma kasja, Materia nieorganiczna 1.2%, Roślinne ekstrakty białkowe, Wilgotność 84%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 20%, Kurczak 4%, Wołowina 4%, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Drób, Indyk, Kaczka, Kurczak |
| Waga: | 4.42 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 52 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 1.6%, Oleje i tłuszcze (olej lniany 0.2%), Wilgotność 83%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Witamina D3, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 94%, Drób 4%, Kaczka 4%, Kurczak 4%, Indyk 4%, Cukry, Drożdze, Warzywa |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk, Kurczak, Łosoś, Tuńczyk |
| Waga: | 4.42 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 52 |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Materia nieorganiczna 1.6%, Oleje i tłuszcze (olej lniany 0.2%), Wilgotność 83%, Włókno surowe 0.2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Tauryna, Witamina D3, Żelazo |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 94%, Ryby i produkty rybne, Mieszanka dyni i pasternaku 5.7%... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 1.02 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8.5%, Popiół surowy 2%, Tłuszcz surowy 4.5%, Wilgotność 82%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.2%, Minerały, Sód 0.3%, Wapń 0.25% |
| Skład: | Kurczak 62%, Rokitnik zwyczajny 1%, Wątróbka 15%, Kaczka 8%, Bulion, Nasturcja 0.5% |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z marchewką, Wołowina z pomidorami |
| Waga: | 8.16 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.4%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 14%, Ryby i produkty rybne, Aromaty, Kurczak 8%, Wołowina 4%, Cukry, Warzywa |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk z wątróbką, Jagnięcina z cielęciną, Kurczak z cynaderkami, Wołowina z drobiem |
| Waga: | 8.16 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Guma kasja, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.4%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 14%, Ryby i produkty rybne, Aromaty, Cielęcina 2%, Drób 2%, Indyk 2%... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak, Łosoś, Sardynki, Wołowina |
| Waga: | 12.24 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Składniki analityczne: | Białko 13.5%, Guma kasja, Popiół surowy 2.6%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.8%, Wilgotność 77.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 18%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 20%, Ryby i produkty rybne... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 2.21 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 26 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Guma kasja, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.4%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 14%, Ryby i produkty rybne, Aromaty, Kurczak 8%, Cukry |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 2.21 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 26 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Guma kasja, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.4%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 14%, Ryby i produkty rybne, Aromaty, Królik 4%, Cukry |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z marchewką, Wołowina z pomidorami |
| Waga: | 4.08 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.4%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 14%, Ryby i produkty rybne, Aromaty, Kurczak 8%, Wołowina 4%, Cukry, Warzywa |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk z wątróbką, Jagnięcina z cielęciną, Kurczak z cynaderkami, Wołowina z drobiem |
| Waga: | 4.08 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Guma kasja, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.4%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 14%, Ryby i produkty rybne, Aromaty, Cielęcina 2%, Drób 2%, Indyk 2%... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak, Wołowina |
| Waga: | 4.08 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Składniki analityczne: | Białko 11.5%, Popiół surowy 2%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.5%, Wilgotność 82%, Włókno surowe 0.2% |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Minerały, Pentahydrat siarczanu miedzi, Siarczan manganawy... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 16%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 15%, Ryby i produkty rybne... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Indyk, Jagnięcina, Kaczka, Tuńczyk |
| Waga: | 6.12 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Składniki analityczne: | Białko 13%, Popiół surowy 2.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.5%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.05% |
| Witaminy i minerały: | Aromaty, Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Mangan (siarczan manganawy, monohydrat)... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 18%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 20%, Ryby i produkty rybne... |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Smak: | Kurczak, Łosoś, Sardynki, Wołowina |
| Waga: | 6.12 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Składniki analityczne: | Białko 13.5%, Guma kasja, Popiół surowy 2.6%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz surowy 2.8%, Wilgotność 77.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 18%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 20%, Ryby i produkty rybne... |


