ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 9 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Skład: | Minerały, Kurczak 17%, Pełnoziarnista pszenica 17%, Drożdze, Glutenowa mączka pszenna, Grys kukurydziany, Kukurydza... |
Liczba sztuk w opakowaniu: 6
Liczba sztuk w opakowaniu: 6
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 6 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Skład: | Białko sojowe w proszku, Celuloza, Drożdze, Gluten kukurydziany, Gluten pszenny, Hydrolizat białka, Ksyloza... |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 800 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko 34%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2%, Mączka białkowa z kukurydzy... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Minerały, Monohydrat siarczanu manganu, Monohydrat siarczanu żelaza... |
| Skład: | Łosoś 17%, Pszenica 16%, Suszony korzeń cykorii 2%, Digest, Drożdze, Gluten pszenny, Grys kukurydziany, Kukurydza... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 800 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko 36%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2%, Mączka białkowa z kukurydzy... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Miedź (pentahydrat siarczanu miedzi (II)), Minerały... |
| Skład: | Indyk 17%, Przeciwutleniacze, Pszenica 16%, Suszony korzeń cykorii 2%, Digest, Drożdze, Gluten pszenny, Kukurydza... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 800 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Skład: | Kurczak, Drożdze, Glutenowa mączka kukurydziana, Glutenowa mączka pszenna, Grys kukurydziany, Kukurydza, Mączka sojowa... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 800 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Skład: | Świeży kurczak 17%, Drożdze, Glutenowa mączka kukurydziana, Koncentrat białka grochu, Kukurydza, Mączka sojowa... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

