ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 1.3 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko 35%, Celuloza, DHA 0.07%, EPA/DHA 0.16%, Hydrolizowane białko sojowe, Kwas arachidonowy 0.06%... |
| Witaminy i minerały: | Bentonit, Bezwodny jodan wapnia, Chlorki 0.88%, Cholina, Fosfor 1.11%, Jednowodny siarczan cynku, Magnez 0.11%... |
| Skład: | Hydrolizowany digest |
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 1.5 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 34%, Gluten kukurydziany 8%, Gluten pszenny 2.5%, Hydrolizowane białka zwierzęce, Olej sojowy... |
| Witaminy i minerały: | Chlorki 2%, Cynk, Fosfor 0.9%, Fruktooligosacharydy, Jod, Magnez 0.05%, Mangan, Miedź, Minerały, Potas 1%, Selen... |
| Skład: | Ryż, Mączka z aksamitki, Mąka kukurydziana |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z kaczką |
| Waga: | 4.5 kg, |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Skład: | Biała ryba, Przepiórka 4%, Suszone algi morskie Kelp, Serca kurczaka, Indyk 7%, Kaczka 10%, Kurczak 11%... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Skład: | Kurczak 21%, Ziemniaki, Ryż brązowy 9%, Suszone mięso indyka 14%, Ryż 9%, Olej rybny 0.5%, Wysłodki buraczane 3%... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


