ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z dynią i owoc granatu |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.1 |
| Skład: | Kurczak bez kości 24%, Śledź, Suszona dynia 5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Kwasy tłuszczowe Omega-3 0.9%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.3%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
Bez GMO, sztucznych barwników i aromatów
Posiada niski indeks glikemiczny
Liczba sztuk w opakowaniu: 4
Bez GMO, sztucznych barwników i aromatów
Posiada niski indeks glikemiczny
Liczba sztuk w opakowaniu: 4
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kaczka z kokosem i kurkumą |
| Waga: | 20 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kaczka bez kości 20%, Nasiona komosy ryżowej ekstrahowane 8%, Korzeń kurkumy 2.5%, Suszony kokos 2.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 23%, Tłuszcz surowy 12%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.4%... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, D-pantetonian wapnia, DL-metionina... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kaczka z kokosem i kurkumą |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kaczka bez kości 20%, Nasiona komosy ryżowej ekstrahowane 8%, Korzeń kurkumy 2.5%, Suszony kokos 2.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 23%, Tłuszcz surowy 12%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.4%... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, D-pantetonian wapnia, DL-metionina... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z owocem granatu |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.7 |
| Skład: | Kurczak bez kości 20%, Śledź, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka, Suszone borówki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.9%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.8%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna z dynią i jabłkiem |
| Waga: | 800 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Dzik 24%, Suszona dynia 5%, Suszone jabłka 0.5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Suszona marchewka... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.9%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.7%, Hydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z dynią i borówkami |
| Waga: | 7 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Jagnięcina 22%, Śledź, Suszona dynia 5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 28%, Tłuszcz surowy 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.9%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.8%, Hydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 2.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Jagnięcina 22%, Nasiona komosy ryżowej ekstrahowane 8%, Suszona mięta 2%, Suszony fenkuł włoski 2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Tłuszcz surowy 12%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.9%, Popiół surowy 7.5%, Wilgotność 9%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Fosfor 0.6%, Magnez 0.09%, Sód 0.4%, Wapń 0.9% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z dynią i borówkami |
| Waga: | 2.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Jagnięcina 22%, Śledź, Suszona dynia 5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 28%, Tłuszcz surowy 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.9%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.8%, Hydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jeleń z dynią i jabłkiem |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Śledź, Suszona dynia 5%, Suszone jabłka 0.5%, Kurkuma 0.2%, Jeleń 22%, Suszona marchewka, Suszone borówki, Bataty... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 28%, Tłuszcz surowy 18%, Kwasy tłuszczowe Omega-3 0.9%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.3%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Fosfor 0.8%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Siarczan chondroityny, Wapń 1.1% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dzik z dynią i jabłkiem |
| Waga: | 7 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dzik 24%, Suszona dynia 5%, Suszone jabłka 0.5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka... |
| Składniki analityczne: | Dehydratyzowane białko dzika 22%, Ekstrakt tokoferolu z olejów roślinnych, Olej z ryb, Tłuszcz z kurczaka |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fruktooligosacharydy... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z dynią i borówkami |
| Waga: | 2.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Jagnięcina 22%, Śledź, Suszona dynia 5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 28%, Tłuszcz surowy 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.9%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.8%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

