Kod: 2116425
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Montaż monitora na statywie z gwintem ¼"
Technologia MSI EyesErgo
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Montaż monitora na statywie z gwintem ¼"
Technologia MSI EyesErgo
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 25 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 16:10 | |
| Złącza: | Mini HDMI - 1 szt., USB Type-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 2 szt. |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 15", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 16:9 | |
| Złącza: | Mini HDMI - 1 szt., USB Type-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 2 szt. |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 14", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| 16:9 | |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 13.3", 1920 x 1080px, OLED |
|---|---|
| 60 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 (SDR) |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 16", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 14.1", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
| 16:9 | |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 3 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


