H7Wd3Za6mC9uTQCXExZcS35fpFkMcF2kdoXENybzAJtUZvh6tG
Promocja zakończona

WYBIERZ SWOJĄ PAROWNICĘ.
DOBIERZ WYPOSAŻENIE GRATIS!

Kup jeden z modeli parownicy Kärcher objęty promocją w okresie od 01.10.2022 do 31.12.2022.

Do 15.01.2023 wypełnij formularz na stronie: https://kaercher.com/pl/promocje/wow-ciesz-sie-zyciem-pelna-para.html podając wszystkie wymagane informacje. Będzie potrzebne zdjęcie paragonu lub jego elektroniczna wersja.

Na podstawie otrzymanych danych, na podany w formularzu zgłoszeniowym adres, producent wyśle do Ciebie wybrane akcesorium.

DOBIERZ SWOJE AKCESORIUM

DYSZA DO OKIEN

Dysza do parowego czyszczenia okien oraz powierzchni szklanych. Gwarantuje skuteczne usuwanie zabrudzeń pozostawiając powierzchnię czystą, bez smug i zacieków.

Dysza do tekstyliów

Idealna do odświeżania tkanin, usuwania nieprzyjemnych zapachów, zmechaceń oraz wygładzania zagnieceń. Doskonale sprawdzi się do garniturów, garsonek oraz ubrań, których nie należy prasować za pomocą żelazka.

NAKŁDKA DO DYWANÓW

Nakładka w połączeniu z dyszą podłogową EasyFix umożliwia odświeżenie dywanów oraz wykładzin tekstylnych. Montaż nakładki jest bardzo łatwy, bez potrzeby schylania się.

ŚCIERECZKI PODŁOGOWE

Zestaw dwóch miękkich, bardzo chłonnych ściereczek z mikrofibry. Dzięki mocowaniu na rzep ściereczkę można szybko i łatwo przymocować do dyszy podłogowej oraz zdjąć bez potrzeby kontaktu z zanieczyszczeniami.

Zestaw okrągłych szczotek

Dwie czarne oraz dwie żółte szczotki z elastycznym włosiem. Na przykład jednego koloru można używać w łazience, a drugiego w kuchni. Doskonale czyszczą drobne elementy takie jak armatura czy fugi.

DLACZEGO WARTO?

Czyste podłogi bez potrzeby stosowania środków chemicznych
Maksymalna czystość i higiena przy czyszczeniu płytek, powierzchni laminowanych, PCV i lakierowanego parkietu.

Higieniczna czystość w kuchni
Armatura kuchenna, glazura, szkło, okapy, płyty grzewcze, kuchenki, umywalki – wszystko to wyczyścisz bez większego wysiłku.

Czyszczenie łazienki
Doskonale czyste płytki ścienne, powierzchnie szklane i lustra, armatura łazienkowa czy kabiny prysznicowe.

Prasowanie żelazkiem parowym (dostępne z wybranymi modelami)
Żelazko parowe Kärcher ze stopą ze stali szlachetnej wytwarza wysokie ciśnienie pary, i pozwala prasować nawet o 50% szybciej.

PAROWNICE KÄRCHER OBJĘTE PROMOCJĄSprawdź regulamin akcji »
Oferta obowiązuje od 1 października do 31 grudnia 2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać


Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756