Pierwszy pokarm

Akcesoria dla mam karmiących piersią
i maluszków poznających nowe smaki

Laktatory
Butelki dla dzieci
Podgrzewacze do butelek
Sterylizatory do butelek
Biustonosze do karmienia
Sztućce dla dzieci
Śliniaki

Zdrowie najmłodszych

Dbaj o zdrowie swojego dziecka
od pierwszych dni

Wagi dziecięce
Termometry
Inhalatory i nebulizatory
Aspiratory
Szczoteczki soniczne
Szczoteczki rotacyjne
Gryzaki

Karta podarunkowa dla przyszłych rodziców

Zamów kartę podarunkową

Wyprawka dla noworodka.
Urządzenia, które warto mieć pod ręką

Wyprawka dla noworodka to wszystko to, co będzie potrzebne rodzicom dziecka w prawidłowej pielęgnacji i funkcjonowaniu ich maleństwa. Zwykle na wyprawkę patrzy się w dość wąskim ujęciu, postrzegając ją jako całokształt rzeczy, takich jak ubranka, ręczniki, pieluchy czy różnego typu akcesoria higieniczne, łóżeczko, odpowiedni materac, itd.

W ferworze przygotowań do przyjścia na świat dziecka, rodzice nie biorą pod uwagę elektronicznych gadżetów, które mogą ułatwić im opiekę nad maleństwem. Choć niektóre wydawać się mogą zbędne, to jednak w praktyce, wiele z nich jest bardzo pomocnych.

Wyprawka dla noworodka:
co może, a co powinno się w niej znaleźć?

Urządzenia elektroniczne, które wyprawka dla niemowlaka powinna zawierać, można podzielić na kilka kategorii: • żywienie;• zdrowie;• dobry i bezpieczny sen;• higiena;

W każdej z tych kategorii znaleźć można urządzenia, które są w wyprawce dla noworodka nieodzowne oraz takie, które niejednokrotnie mogą się okazać bardzo przydatne. Omówmy poszczególne z grup.

Żywienie noworodka

Jednym z podstawowych akcesoriów w wyprawce dla niemowlaka, po które sięga większość mam, jest laktator.

Choć niekiedy zakładamy, że malec będzie karmiony wyłącznie piersią, to jednak sytuacje, w których odciąganie pokarmu jest konieczne, mogą być częste – na przykład z powodu dłuższej nieobecności mamy, a także przy nawale pokarmu. Posiadanie laktatora, jest najprostszym i najwygodniejszym sposobem na to, by niemowlę dostało mleko matki. Laktatory mogą być ręczne, lub elektroniczne.

Będąc w temacie jedzenia, trzeba wspomnieć o podgrzewaniu. Najprościej jest mieć pod ręką klasyczny podgrzewacz, który sprawdzi się zarówno przy podgrzewaniu buteleczek z mlekiem, jak i potem, na etapie rozszerzania diety – na przykład jeśli będziemy korzystać z popularnych „słoiczków”.

Przydatnym urządzeniem, jest także sterylizator do butelek. Można cały proces przeprowadzić samodzielnie ręcznie, kolejno wyparzając wszystkie elementy, ale o ile łatwiej jest, po prostu zostawić to zadanie sterylizatorowi?

Zdrowie dziecka

Każdy rodzic chce, by jego dziecko było zdrowe i prawidłowo się rozwijało. Na pierwszym etapie życia niemowlaka, głównym wyznacznikiem jego rozwoju jest przybieranie na masie, a to kontrolujemy przy pomocy specjalnej wagi.

Wagę taką zawsze ma ze sobą pielęgniarka środowiskowa, ale wielokrotnie zdarzają się sytuacje, kiedy rodzice chcą zważyć malucha samodzielnie, a nie mają jak. To, czy dziecko dobrze przybiera na wadze, spędza im sen z powiek. Posiadanie wagi w domu, pozwoli te rozterki rozwiązać.

Z pewnością wielokrotnie w ciągu pierwszych lat życia dziecka, nieodzowne będą:

dobry termometr, inhalator lub nebulizator, a także aspirator, który jest przydatny nie tylko podczas kataru, bo w przypadku niemowląt oczyszczanie noska jest jednym z podstawowych zabiegów higienicznych.

Wyprawka dla noworodka zdecydowanie powinna je obejmować.

Bezpieczny sen

Rodzice maluchów wykazują się dużą czujnością, jeśli chodzi o kontrolę snu ich maluszka. Jednak tym, co umożliwia im spokojną i dyskretną kontrolę nad snem niemowlęcia, jest elektroniczna niania.

Choć wielu rodzicom wydaje się ona zbędna, to jednak komfort jaki daje, jest ogromny. Mając model z kamerką, nie musisz co jakiś czas zaglądać do dziecka by sprawdzić, czy się nie odkryło lub czy ręka bądź noga nie zaplątała się w szczebelek – wszystko widzisz jak na dłoni i obserwujesz sen swojego dziecka.

Wiele niemowlaków lepiej zasypia, słysząc szum, a taki generują szumisie, czyli różnego rodzaju szumiące zabawki, które postawione obok łóżeczka dziecka, delikatnie wprawią malucha w sen.

Higiena

Ta kategoria wyprawki dla niemowlaka łączy produkty, które można umieścić także w innych grupach: sterylizator, aspirator czy elektroniczna szczoteczka do zębów, z powodzeniem znaleźć się mogą w kategorii zdrowia. One również, choć są zastępowalne, to jednak wyraźnie upraszczają życie każdego rodzica.Z promocji wyłączone są produkty wskazane w kategorii OUTLET.

1 / Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 15.10.2023, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: Babyshower" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: Babyshower.

2 / Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 02.10.2023, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: ME2009-021023" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: ME2009-021023.

3 / Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 04.10.2023, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: ME2809-041023" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: ME2809-041023.

4 / Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 03.10.2023, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: R0210-031023" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: R0210-031023.
Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać


sgdata:2023-10-02 | 19:51:58
16-05-2023-34_09-12

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756