BATTLEFIELD 2042

JUŻ W SPRZEDAŻY

Już jesienią zagościsz na polach bitwy przyszłości. Premiera Battlefield 2042 została zapowiedziana na 19 listopada 2021 r. Tym razem akcja gry zabierze Cię do 2042 r., kiedy to weźmiesz udział w fikcyjnym konflikcie pomiędzy Rosją, a Stanami Zjednoczonymi. Jego przyczynami są walką o władze oraz wybuchające katastrofy ekologiczne, które skutecznie ograniczają przestrzeń życiową. Gra jest pozbawiona trybu fabularnego i koncentruje się na rozgrywce wieloosobowej. Jest dostępna na wszystkie wiodące platformy i ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej.

Rozgrywka w

Battlefield 2042 na PC, PS5 oraz Xbox Series X pozwoli na zabawę, aż 128 graczom jednocześnie. W wersjach na PS4 i Xbox One maksymalna liczba to 64 graczy. Będziecie rywalizować na dynamicznych polach bitwy z pojazdami. Jak zwykle kluczem do zwycięstwa będzie współpraca zespołu.


Kupując Battlefield 2042 na PS5 lub dowolną inną platformę weźmiesz udział m.in. w takich trybach wieloosobowych jak dobrze znane Podbój czy Przełamanie, z kolei nowością jest tryb Strefy Zagrożenia. Producent zapowiedział siedem ogromnych map o zróżnicowanym obszarze, a wiele ich elementów będzie można zniszczyć. Obszary są podzielone na strefy, które wymagają stosowania przez Ciebie odmiennych taktyk.

Sprawdzisz się w walce w zwarciu oraz na dużych dystansach, w tym z użyciem pojazdów. Dzięki temu Battlefield 2042 na Xbox Series X, PS5 i PC zaoferuje bitwy na niespotykaną dotąd skalę.


Podobnie jak poprzednie odsłony, Battlefield 2042 zaoferuje cztery podstawowe klasy postaci. Nowością będą tzw. specjaliści, przypisani do klasy i o unikatowych umiejętnościach i gadżetach, które pomogą Ci w trakcie rozgrywki przechylić szalę zwycięstwa na Twoją korzyść. Nie zabrakło także nowości w zakresie uzbrojenia, które jest wzorowane na współczesnym. Od teraz w trakcie bieżącej rozgrywki będziesz mógł wprowadzać w nim modyfikacje, np. stosować tłumiki czy zmieniać celowniki. Wszystko po to, aby jak najlepiej dostosować się do pola bitwy.

grafika w

Tytuły z serii Battlefield zawsze wyznaczały nowe standardyw jakości oprawy graficznej. Tego samego możemy spodziewać się w najnowszej serii, która będzie pierwszą odsłoną przygotowaną z myślą o konsolach nowej generacji. Urządzenia powinny zaoferować rozgrywkę w standardzie Ultra HD, z możliwością uruchomienia ray tracingu. Na pierwszych zwiastunach Battlefield 2042 prezentuje się niezwykle imponująco.

JUŻ W SPRZEDAŻY!

Battlefield 2042 na PC jest dostępne w sklepie Media Expert. Możesz również nabyć wersje na PS4 oraz Xbox One w super cenach, obie są kompatybilne także z konsolami nowej generacji. Dostępna jest także gra Battlefield 2042 na PS5 lub Xbox Series X. Korzystając z oferty sprzedażowej możesz liczyć także na atrakcyjne dodatki. Są to epicka zawieszka na broń – Pan Gryzak, epicki nóż Baku ACB-90 oraz tło karty gracza – lądowanie i nieśmiertelnik „Stara gwardia”. Wybierz kupno Battlefield 2042 i zagraj już 22 października br.Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


sgdata:2022-05-21 | 11:16:22

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756