FARCRY6
PREMIERA 07.10.2021

Kolejna odsłona popularnej serii, Far Cry 6 przeniesie Cię na malowniczą wyspę Yara, stanowiąca prawdziwą perłę Karaibów. Tutaj czas niemal zatrzymał się w miejscu, a rządzi nim okrutny dyktator Antón Castillo, grany przez Giancarlo Esposito, znanego m.in. z roli Gustava Fringa z serialu Breaking Bad. U jego boku stoi nastoletni syn Diego – przyszły następca. Odcięta od świata wyspa, zdławiona sankcjami gospodarczymi, jest pogrążona w kryzysie i stoi u progu rewolucji. Część mieszkańców popiera zbrodniczy reżim, jednak Ty stajesz na czele partyzantki, która ma wyzwolić Twoją ojczyznę spod jarzma okrutnej tyranii.

Premiera Far Cry 6 jest przewidziana na 7 października 2021 r. Gra ukaże się na wszystkie wiodące platformy – PlayStation 4, Xbox One, PC oraz konsole nowej generacji PlayStation 5 i Xbox Series X. Podstawowa edycja Far Cry 6 dostępna jest już w przedsprzedaży w cenie 199 zł za wersję na PC i 239 zł na konsole obecnej generacji. Zakup przedpremierowy jest premiowany dostępem do pakietu Libertad, który zawiera strój dla wiernego towarzysza psa Chorizo i unikalną broń „Discos Locos” – wyrzutnię dysków.

FARCRY6
świat gry

Karaibski raj – wyspa Yara wzorowana jest na współczesnej Kubie. W pogrążonym w wojnie domowej państewku działania partyzanckie odbywają się na terenie nie tylko zatłoczonych miast, ale i w gęstej dżungli. Wcielasz się w postać Dani Roja – rodowitego mieszkańca lub mieszkanki wyspy, których zadaniem jest obalenie rządów dyktatora. Pomoże Ci w tym cała plejada barwnych postaci drugoplanowych jak były szpieg KGB, czy Twój niezwykły jamnik Chorizo. Każdy z towarzyszy dysponuje unikalnym zestawem umiejętności.
W Far Cry 6 spotkasz się z największym otwartym światem w historii serii. Jego centrum będzie stanowić niezwykle klimatyczna i zatłoczona stolica Esperanza. To właśnie w niej znajduje się centrum zbrodniczej dyktatury.

W małym wyspiarskim państwie, w dodatku objętym sankcjami, brakuje w zasadzie wszystkiego. Tym trudniejsza jest walka z reżimem i tym większą kreatywnością musi wykazać się partyzantka. Dlatego będziesz musiał wykorzystać element zaskoczenia, oraz zestaw niekonwencjonalnych broni jak karabiny, pistolety czy strzelby, które są modyfikowane chałupniczymi metodami.

Oczywiście podobnie jak w poprzednich częściach, w Far Cry 6 nie zabraknie pojazdów, których stylistyka jest utrzymana w klimacie świata gry. Oprócz tego Twój bohater może poruszać się konno.

FARCRY6
wymagania, grafika i wersje gry

Nie poznaliśmy jeszcze oficjalnych wymagań sprzętowych Far Cry 6. Możemy się jednak spodziewać, że będą większe, niż w przypadku poprzedniej części. Wynika to m.in. ze świata gry, a szczególnie bujnej roślinności dżungli porastającej wyspę. Far Cry 6 będzie dostępny w jakości 4K Ultra HD na konsolach Xbox One X, Xbox Series X oraz PlayStation 4 Pro i PS5. Wersje na konsole obecnej generacji otrzymają darmową aktualizację do edycji na konsole nowej generacji – PS5 i Xbox Series X.

Oprócz standardowej wersji Far Cry 6 w sprzedaży dostępne są edycja złota oraz Ultimate. Ta pierwsza, oprócz pełnej wersji gry, zawiera przepustkę sezonową, która zapewni dostęp do wydanych w przyszłości dodatków. W skład edycji Ultimate, oprócz wymienionych wcześniej elementów, wchodzą cyfrowe dodatki w postaci broni, akcesoriów i ubioru.
Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


sgdata:2021-09-27 | 12:18:31

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert