| Rodzaj: | Odmrażacz do szyb |
|---|---|
| Zastosowanie: | Odmrażacz do szyb |
| Pojemność: | 500 |
| Informacje: |
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Wysyłka w 2 dni robocze
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Wysyłka w 2 dni robocze
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Wysyłka w 2 dni robocze
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Wysyłka w 2 dni robocze
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
Wysyłka w 2 dni robocze
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
13 złote i 99 groszy
15,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
15,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Rodzaj: | Smar do klem i biegunów |
|---|---|
| Zastosowanie: | Bieguny akumulatora, Klemy akumulatora |
| Pojemność: | 50 g |
| Rodzaj: | Preparat do usuwania smoły i żywicy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Usuwanie smoły, żywicy i asfaltu z lakieru karoserii |
| Pojemność: | 250 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Zmywacz do hamulców |
|---|---|
| Zastosowanie: | Czyszczenie tarcz, zacisków i innych elementów układu hamulcowego (usuwanie tłuszczu, brudu i pyłu hamulcowego) |
| Pojemność: | 500 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Dodatki do oleju silnikowego |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do silników benzynowych i Diesla; 300 ML na ok. 4 l oleju. Po dolaniu rozgrzać silnik, pełny efekt po ok. 600–800 km. |
| Pojemność: | 300 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Dodatki do benzyny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Czyszczenie wtryskiwaczy i układu paliwowego w silnikach benzynowych |
| Pojemność: | 500 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Płukanka do układu chłodzenia |
|---|---|
| Zastosowanie: | Czyszczenie i odkamienianie układu chłodzenia oraz ogrzewania |
| Pojemność: | 300 |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Czyszczenie turbo, kolektora, EGR |
|---|---|
| Zastosowanie: | Silniki Diesla – czyszczenie kolektora dolotowego, przepustnicy i zaworu EGR |
| Pojemność: | 400 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Impregnat do tkanin |
|---|---|
| Zastosowanie: | Impregnacja tkanin (dachy kabrioletów, markizy, plecaki, buty) |
| Pojemność: | 400 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Dodatki do oleju silnikowego |
|---|---|
| Zastosowanie: | Czyszczenie wnętrza silnika przed wymianą oleju (silniki benzynowe i Diesla) |
| Pojemność: | 300 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Dodatki do benzyny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Silniki benzynowe (2-suwowe i 4-suwowe), benzyna E10/PB95; także do pojazdów dwukołowych |
| Pojemność: | 150 ML |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Dodatki do benzyny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do silników benzynowych z pośrednim wtryskiem. Wlać do paliwa: 150 ML na ok. 50 l benzyny. Stosować co ok. 2000 km. |
| Pojemność: | 150 ML |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Dodatki do benzyny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do czyszczenia wtrysków benzynowych i gaźników; wlać do paliwa, 300 ML na 75 l, stosować co ok. 2000 km. |
| Pojemność: | 300 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Dodatek do paliwa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do silników zasilanych LPG/CNG; dozować przez instalację do lubryfikacji zaworów (system valve saver). |
| Pojemność: | 1 |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
