| Rodzaj: | Dodatek do paliwa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do silników zasilanych LPG/CNG; dozować przez instalację do lubryfikacji zaworów (system valve saver). |
| Pojemność: | 1 |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Pianka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Czyszczenie szyb i luster (wewnątrz i na zewnątrz) |
| Pojemność: | 300 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Smar silikonowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Smarowanie i konserwacja elementów z gumy, plastiku, metalu i drewna (m.in. uszczelki, prowadnice, zawiasy) |
| Pojemność: | 500 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Smar do łańcucha motocyklowego |
|---|---|
| Zastosowanie: | Łańcuchy napędowe motocykli (O-ring, X-ring, Z-ring) |
| Pojemność: | 400 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Czyszczenie wielofunkcyjne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Usuwanie plam oleju, paliwa i smarów z kostki brukowej i powierzchni kamiennych |
| Pojemność: | 500ML |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Konwerter rdzy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Neutralizacja i usuwanie rdzy, zabezpieczenie antykorozyjne, podkład przed malowaniem |
| Pojemność: | 200 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Polerowanie lakieru |
|---|---|
| Zastosowanie: | Usuwanie drobnych rys i zmatowień z lakieru samochodowego; polerowanie powierzchni lakierowanych |
| Pojemność: | 150 g |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Środek do czyszczenia łańcucha |
|---|---|
| Zastosowanie: | Czyszczenie łańcuchów motocyklowych O-, Z- i X-Ring |
| Pojemność: | 500 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Polerowanie szyb |
|---|---|
| Zastosowanie: | Czyszczenie i polerowanie szyb zewnętrznych samochodu |
| Pojemność: | 300ML |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Uszczelniacz do opon |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do opon bezdętkowych (do 16 cali), uszczelnia przebicia do 3 mm |
| Pojemność: | 500 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Smar grafitowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Smarowanie i konserwacja części metalowych narażonych na wysokie temperatury i zużycie |
| Pojemność: | 250 ml |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Zestaw do renowacji reflektorów |
|---|---|
| Zastosowanie: | Zestaw do renowacji reflektorów |
| Pojemność: | 0.6 |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Odmrażacz do zamków w spray |
|---|---|
| Zastosowanie: | Odmrażacz do zamków w spray |
| Pojemność: | 50 |
| Informacje: |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
