Poradniki Eksperta

F1 2021 gra – wymagania techniczne


Kolejna odsłona F1 2021, pozwoli Ci sprawdzić umiejętności w najszybszych bolidach świata i na prawdziwych torach. Przygotowany został specjalny tryb „Droga do sławy”, z trzema gwiazdami, w postaci fikcyjnych kierowców – Devona Butlera, Aidena Jacksona i Caspera Akkermana. Już dziś możesz zamówić F1 2021. Gra ukaże się 16 lipca 2021 r. Będzie dostępna na wszystkich wiodących platformach, od „pecetów” po konsole Xbox One S/X, Xbox Series S/X oraz PS4 i PS5. Zamawiając ją przed premierą, otrzymasz wyjątkowe dodatki, jak awatar postaci, malowanie bolidu, kombinezon, rękawice, kask, zwycięskie okrzyki i 5000 szt. wirtualnej waluty PitCoin do wydania w grze.f1 2021


F1 2021 – nowości


Jak przystało na oficjalną grę sezonu F1 2021, znajdziesz w niej aktualne bolidy, zespoły oraz tory. Wyjątkowy tryb „Droga do sławy”, to jedna z największych nowości w F1 2021. Gra zyskała rozbudowany scenariusz dla pojedynczego gracza, z emocjonującą fabularną otoczką. Rozpoczniesz przygodę jako zawodnik Formuły 2, aby wspiąć się na szczyt rankingów Formuły 1. Wraz z poczynionymi postępami, rozwijać się będzie Twój zespół. Zyskasz dostęp do nowych sponsorów, ulepszeń bolidu, czy wyjątkowych malowań. Do tego pojawiające się w trakcie gry przerywniki filmowe, uczynią ją znacznie atrakcyjniejszą. Ciekawostką jest, że wprowadzono tryb kariery dwuosobowej, a w nim, możesz współpracować lub rywalizować ze znajomymi. Poziom trudności, możecie dopasować do umiejętności każdego z Was.


Tryb Real-Season Start to również nowość, którą znajdziesz w F1 2021. Gra pozwala Ci na wzięcie udziału w trwającym, prawdziwym sezonie i śledzić jego wyniki, a Ty możesz zmienić jego przebieg. O czym jeszcze warto wspomnieć, omawiając nowości w F1 2021? Premiera gry po raz pierwszy będzie miała miejsce na konsolach nowej generacji – PS5 oraz Xbox Series S/X. Możesz więc spodziewać się jeszcze lepszej i bardziej realistycznej oprawy graficznej. W F1 2021 możesz również śledzić rozgrywki e-sportowe, odbywające się w ramach F1 Esports Challenger. Podpatrując najlepszych, z pewnością znacznie poprawisz swoje umiejętności.


F1 2021 w naszej ofercie:


F1 2021 – model jazdy


Co jest najważniejsze w F1 2021? Gra od zawsze oferowała bardzo realistyczny model jazdy. Dzięki dużej liczbie ustawień, możesz dopasować jego specyfikę do swoich oczekiwań. Mniej zaawansowani gracze, mogą włączyć systemy wspomagające, które pozwolą im skutecznie rywalizować na torze. Jeśli jednak lubisz mieć wszystko pod kontrolą, to oczywiście możesz z nich zrezygnować i polegać jedynie na swych umiejętnościach. Gracze, którzy nie mieli do tej pory styczności z F1, mogą zacząć zabawę od wyścigów Formuły 2, w których nabiorą doświadczenia. Dostępna jest opcja rozegrania sezonu w wersji pełnej, średniej lub krótkiej. Niezależnie od wybranego trybu, wspomagania jazdy oraz kategorii, wyścigi zapewnią Ci wiele emocji.


F1 2021 – tryby rozgrywki


Dzięki obecności ekscytujących trybów, rywalizacja w F1 2021 da Ci wiele satysfakcji. Oprócz wspomnianej wcześniej kariery oraz opcji Real-Season Start, swoje umiejętności możesz poprawiać w trybie wyścigów swobodnych. Z kolei kolejne rekordy, będziesz bił dzięki opcji „Próby czasowej”. Oczywiście możesz także rozegrać dowolne z wybranych Grand Prix. Po zakończeniu wyścigów, najlepsze chwile obejrzysz na efektownych powtórkach, dzięki funkcji „Ciekawe momenty”.


W F1 2021 możesz pokierować całym teamem, w trybie „Mój zespół”. Stworzysz kierowcę, wybierzesz sponsora, zatrudnisz drugiego kierowcę, a następnie będziesz efektywnie zarządzał drużyną, tak aby odnosiła sukcesy w kolejnych wyścigach. Tylko od Ciebie zależy, jakich zmian dokonasz i jak wpłyną one na Twoje funkcjonowanie w rozgrywce. Udostępniono także rozbudowane menu statystyk, na podstawie których będziesz mógł podejmować decyzje. Z łatwością zobaczysz, jakie czynniki „kuleją” w Twojej ekipie i co należy poprawić.


f1 2021


F1 2021 – gra wieloosobowa


Oczywiście nie zapomniano o rozbudowanych trybach wieloosobowych w F1 2021. Gra oferuje możliwość lokalnej rywalizacji na podzielonym ekranie. Oprócz tego, możesz bawić się, tworząc wraz z innymi graczami ligi oraz rankingi. Z łatwością dołączysz do interesujących Cię rozgrywek. Nie zabrakło także opcji społecznościowych, takich jak funkcja wydarzeń, która pozwala ustalać cykliczne spotkania i rozgrywki.


F1 2021 na PS5 i Xbox Series X


Na jakich platformach zagrasz w F1 2021? Premiera gry, odbędzie się na PC, PS4, Xbox One S/X oraz PS5 i Xbox Series S/X. Jeśli wybierzesz wersję na konsolę poprzedniej generacji, to gdy przesiądziesz się na najnowsze platformy Sony i Microsoftu, otrzymasz darmowe uaktualnienie do najnowszej wersji F1 2021. Wymagania edycji na PC nie są duże i nie odbiegają znacząco od poprzedniczki. Wystarczą Ci procesor klasy Intel Core i3-2130 lub AMD FX 4300, 8 GB pamięci RAM i karta graficzna Nvidia GTX 650 lub AMD R9 280 oraz 80 GB miejsca na dysku twardym. Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej i jest już dostępna w przedsprzedaży, która jest premiowana atrakcyjnymi dodatkami. Data premiery to 16 lipca 2021 r.


Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756