Poradniki Eksperta

Bieżnia domowa – ranking produktów [TOP 5]

Jedną z popularnych aktywności na świeżym powietrzu jest bieganie. Coraz więcej osób biega i jest zafascynowana tym rodzajem rekreacji. Jest to sport zależny od pór roku. Wiosną i latem bieganie na świeżym powietrzu jest bardzo przyjemne, ale jesienią i zimą może być niebezpieczne. Producenci odzieży i butów do biegania prześcigają się w coraz to nowych pomysłach na ciepłe i przewiewne ubrania do biegania, jednak deszcz i śnieg sprawiają, że często rezygnujemy z tej formy treningu na świeżym powietrzu. Czy jest jakieś rozwiązanie, aby biegać cały rok? Jednym z nich może być bieżnia do domu. Ranking, który przygotowaliśmy z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości w kwestii jej doboru. Przedstawiamy produkty, które warto rozważyć.


Bieżnia elektryczna HERTZ-FITNESS Electra R70


Nasz ranking bieżni domowych otwiera model Hertz-Fitness Electra R70, którego zaletą jest przede wszystkim bardzo cicha praca. To bardzo istotny parametr. Funkcjonalności dopełniają antypoślizgowe uchwyty, w których na stałe wbudowane są sensory monitorujące nasz puls podczas ćwiczeń. Urządzenie możemy złożyć, aby zajmowało mniej miejsca i przechowywać wygodnie na przykład pod łóżkiem. Dodatkowym wyposażeniem bieżni jest praktyczny masażer, który odpręża mięśnie po treningu.


Bieżnia elektryczna HERTZ-FITNESS Electra R70


HERTZ-FITNESS Electra R70 Dane techniczne


Maksymalna waga użytkownika – 110 kg

Maksymalna prędkość – 12 km/h

Wymiary – 67 x 122 x 161,5 cm

Waga urządzenia – 45 kg

Wymiary pasa bieżnego – 40 x 120 cmUdogodnienia


Możliwość złożenia

Rolki transportowe

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Pomiar pulsu

MasażerBieżnia elektryczna HMS BE4502


Jeżeli interesuje Cię innowacyjna bieżnia domowa – ranking zawiera model z dużym, dotykowym wyświetlaczem o przekątnej ekranu 15,6 cala. Zaletą wyświetlacza jest intuicyjna obsługa i możliwość zaprogramowania i dostosowania ćwiczeń do naszych potrzeb i możliwości. Do funkcjonalności oferowanych przez sprzęt zaliczyć należy 32-stopniową, automatyczną regulację oporu, a zatem regulację obciążenia w zakresie od 1 do 32. Ta bieżnia daje możliwość zapisania w pamięci naszego treningowego profilu, dzięki któremu możemy monitorować swoje wyniki i postępy.


Bieżnia elektryczna HMS BE4502


HMS BE4502 Dane techniczne


Maksymalna waga użytkownika – 140 kg

Maksymalna prędkość – 18 km/h

Wymiary – 114 x 147 x 83,5 cm

Waga urządzenia – 87 kg

Wymiary pasa bieżnego – 48 x 133 cmUdogodnienia


Możliwość złożenia

Rolki transportowe

Dotykowy wyświetlacz

Pomiar pulsu

Możliwość połączenia z Wi FiBieżnia elektryczna HMS LOOP08


Co, jeśli poza funkcjonalnością oczekujemy również, aby sprzęt był wizualnie subtelny? Wtedy warta rozważenia jest elegancka bieżnia domowa. Ranking zawiera model HMS LOOP08 w kolorze szarym. Pomimo rozmiarów, ze względu na dopracowane detale i lekkość konstrukcji, urządzenie wygląda bardzo stylowo. Do tego jest innowacyjne i funkcjonalne. Posiada nowoczesne systemy, takie jak kontrola prędkości i rozpoczynanie treningu. Wystarczy na nią wejść i zacząć ćwiczenia, a bieżnia dostosuje się do naszych kroków.HMS LOOP08Dane techniczne


Maksymalna waga użytkownika – 100 kg

Maksymalna prędkość – 8 km/h

Wymiary – 67 x 103 x 145 cm

Waga urządzenia – 29 kg

Wymiary pasa bieżnego – 46 x 120 cmUdogodnienia


Możliwość złożenia

Rolki transportowe

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

System rozpoczynania treningu

System kontroli prędkościBieżnia elektryczna HMS LOOP08


Naszą uwagę zwróciła wyjątkowa wizualnie bieżnia elektryczna. Ranking zawiera model, który jest różowy. Nie ujmuje jej to funkcjonalności, a jedynie wyróżnia spośród innych, właśnie kolorystyką. Będzie ciekawym dodatkiem w naszym mieszkaniu. Funkcje i możliwości są takie same, jak modelu wyżej – różnią się tylko kolorystyką.


Bieżnia elektryczna HMS LOOP08 Szary


HMS LOOP08 Dane techniczne


Maksymalna waga użytkownika – 100 kg

Maksymalna prędkość – 8 km/h

Wymiary – 67 x 103 x 145 cm

Waga urządzenia – 29 kg

Wymiary pasa bieżnego – 46 x 120 cmUdogodnienia


Możliwość złożenia

Rolki transportowe

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

System rozpoczynania treningu

System kontroli prędkościBieżnia elektryczna KETTLER Alpha Run 600


Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z ćwiczeniami w domu, czy prowadzisz zaawansowane programy treningowe – model Kettler Alpha Run 600 spełni Twoje oczekiwania. Zdecydowanie jest to bardzo profesjonalna bieżnia domowe. Ranking zawiera tylko jeden tego typu sprzęt. Ta bieżnia jest nie tylko niezwykle funkcjonalna, ale przede wszystkim bardzo innowacyjna. Uwagę zwraca wielofunkcyjny, czytelny wyświetlacz, na którym na bieżąco odczytamy postęp zaplanowanego przez nas treningu. Urządzenie monitoruje dystans, jaki przebyliśmy, prędkość, czas trwania ćwiczeń, a także puls i ilość spalonych kalorii. Na uwagę zasługuje bogate wyposażenie, w skład którego wchodzą na przykład wbudowane głośniki, czy specjalny wentylator, który ochładza nas podczas treningu.


Bieżnia elektryczna KETTLER Alpha Run 600


KETTLER Alpha Run 600 Dane techniczne


Maksymalna waga użytkownika – 150 kg

Maksymalna prędkość – 20 km/h

Wymiary – 69,5 x 165,5 x 142,5 cm

Waga urządzenia – 115 kg

Wymiary pasa bieżnego – 55 x 153 cmUdogodnienia


Możliwość złożenia

Rolki transportowe

Wielofunkcyjny wyświetlacz LCD

Pomiar pulsu

Wentylator


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną