IPHONE 17
Z RAMKĄ MONTAŻOWĄ
SZKŁA HARTOWANE
SZKŁA HYBRYDOWE
FOLIE OCHRONNE
SZKŁA NA OBIEKTYWY
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Motorola |
| Seria telefonu: | Edge |
| Model telefonu: | Edge 70 |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Xiaomi |
| Seria telefonu: | Redmi Note |
| Model telefonu: | Redmi Note 15 Pro 5G |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Motorola |
| Seria telefonu: | Edge |
| Model telefonu: | Edge 60 Neo |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Folia Anti-Crash, Listki Dust-Fix, Listki pozycjonujące Fit-In... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A34 5G |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.2 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Laserowa technologia produkcji, Łatwy montaż... |
Sugerowana cena producenta:
29,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hartowane, Szkło prywatyzujące |
|---|---|
| Marka telefonu: | Xiaomi |
| Seria telefonu: | 15 |
| Model telefonu: | 15T, 15T Pro |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
| Rodzaj: | Szkło hartowane, Szkło prywatyzujące |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Frezowane krawędzie 2.5D, Twardość 9H, Większa odporność na pękanie |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | Pixel |
| Model telefonu: | Pixel 10, Pixel 10 Pro |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H, Wrażliwość na dotyk |
Sugerowana cena producenta:
79,90 zł
| Rodzaj: | Nakładka na obiektyw, Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A17 4G, Galaxy A17 5G |
| Zastosowanie: | Ekran, Obiektywy aparatu |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealne odwzorowanie barw, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy M |
| Model telefonu: | Galaxy M34 5G |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Laserowa technologia produkcji, Łatwy montaż, Listki Dust-Fix, Listki pozycjonujące Fit-In... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy M |
| Model telefonu: | Galaxy M15 5G |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
Sugerowana cena producenta:
27,99 zł
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A15 5G |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
Sugerowana cena producenta:
29,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Motorola |
| Seria telefonu: | Moto |
| Model telefonu: | Moto G86, Moto G86 Power |
| Zastosowanie: | Obiektywy aparatu |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Powłoka ceramiczna, Twardość 7H |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Motorola |
| Seria telefonu: | Edge |
| Model telefonu: | Edge 50 Neo |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Powłoka antybakteryjna, Twardość 7H... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S25 Ultra |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Odporne na wysokie temperatury... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Motorola |
| Seria telefonu: | Moto |
| Model telefonu: | Moto G15, Moto G15 Power |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Nie wpływa na czułość dotyku... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | Pixel |
| Model telefonu: | Pixel 9A |
| Zastosowanie: | Obiektywy aparatu |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Powłoka ceramiczna, Twardość 7H |
Sugerowana cena producenta:
19,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16E, iPhone 17e |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Powłoka antybakteryjna, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy A56 5G, Galaxy S24 FE |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Idealne odwzorowanie barw, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15, iPhone 16 |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H, Wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A35 5G, Galaxy A55 5G |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealne odwzorowanie barw, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane, Szkło prywatyzujące |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 14 Pro Max |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący, Idealna klarowność obrazu, Idealne odwzorowanie barw... |
Sugerowana cena producenta:
25 zł
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 14 Pro |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Samsung |
| Model telefonu: | Samsung Galaxy A56 / A36 |
| Zastosowanie: | Wyświetlacz telefonu |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | Samsung |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | Wyświetlacz telefonu |
Darmowa dostawa
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Darmowa dostawa
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Oppo |
| Seria telefonu: | Oppo A |
| Model telefonu: | A6 Pro 5G |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Honor |
| Seria telefonu: | Magic |
| Model telefonu: | Magic 8 Lite |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Folia Anti-Crash, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy A |
| Model telefonu: | Galaxy A57 5G |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Xiaomi |
| Seria telefonu: | Poco |
| Model telefonu: | Poco X8 Pro Max |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Odporne na wysokie temperatury, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | Pixel |
| Model telefonu: | Pixel 10a |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 10H |
| Rodzaj: | Szkło hartowane, Szkło prywatyzujące |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S26 |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |

