IPHONE 17
Z RAMKĄ MONTAŻOWĄ
SZKŁA HARTOWANE
SZKŁA HYBRYDOWE
FOLIE OCHRONNE
SZKŁA NA OBIEKTYWY
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Razr 60 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Laserowa technologia produkcji, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Redmi Note 15 Pro+ 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Redmi Note 15 Pro 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | OnePlus 15R |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Laserowa technologia produkcji, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Pixel 10 Pro XL |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Antystatyczna powierzchnia, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 15T, 15T Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S24, Galaxy S25 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
Sugerowana cena producenta:
79,90 zł
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro, iPhone 17, iPhone 17 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.2 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący, Idealna klarowność obrazu... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
Sugerowana cena producenta:
69,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro, iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Frezowane krawędzie 2.5D, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Pixel 10, Pixel 10 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Działa z technologią Face ID i Touch ID... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni całe urządzenie wraz z zaokrągleniem wyświetlacza, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Grubość: 0.17 mm... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 400 Lite |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Twardość 7H, Wzmocnienie ekranu do 250% |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A15 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
Sugerowana cena producenta:
29,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | A56 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S25 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Substancja klejąca Inviscid-Sil, Twardość 9H |
Sugerowana cena producenta:
49,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Phone 2 Pro by Nothing, Phone 3, Phone 3A, Phone 3A Pro, Phone 4A, Phone 4A Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Nie wpływa na czułość dotyku... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Idealne odwzorowanie barw, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S24 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący, Idealna klarowność obrazu, Idealne odwzorowanie barw... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A35 5G, Galaxy A55 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealne odwzorowanie barw, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy M33 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed brudem, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Twardość 9H |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy xCover 7, Galaxy xCover 7 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
Sugerowana cena producenta:
27,99 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 14, iPhone 16E, iPhone 17e |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Folia Anti-Crash, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
Darmowa dostawa
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Darmowa dostawa

