IPHONE 17
Z RAMKĄ MONTAŻOWĄ
SZKŁA HARTOWANE
SZKŁA HYBRYDOWE
FOLIE OCHRONNE
SZKŁA NA OBIEKTYWY
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr światła niebieskiego, Łatwy montaż, Powłoka antybakteryjna |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Redmi Note 15 Pro+ 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Poco X8 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Łatwy montaż, Niepękająca struktura, Oleofobowa powłoka, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Poco X8 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Odporne na wysokie temperatury, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Poco X8 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26+ |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Nie wpływa na czułość dotyku, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S25 FE |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
Sugerowana cena producenta:
49,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Redmi Note 15 Pro 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S24 FE |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S23 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | A6 Pro 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Laserowa technologia produkcji, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Pixel 10 Pro XL |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Listki Dust-Fix, Listki pozycjonujące Fit-In, Nietłukące się szkło... |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 14, iPhone 16E, iPhone 17e |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Folia Anti-Crash, Hartowanie w temperaturze 420° C, Kąt prywatyzacji 28°... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S25 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Folia Anti-Crash, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy M55 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
Sugerowana cena producenta:
27,99 zł
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Powłoka matowa, Twardość 9H... |
Sugerowana cena producenta:
89,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Find X9 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Phone 3A |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Frezowane krawędzie 2.5D, Twardość 9H, Większa odporność na pękanie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro Max, iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.2 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący, Idealna klarowność obrazu... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Phone 3 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H, Wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Antyrefleksyjna powłoka, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A36 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Folia Anti-Crash, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 15, iPhone 16 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Folia Anti-Crash, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S24+, Galaxy S25+ |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Działa z technologią Face ID i Touch ID... |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro, iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Działa z technologią Face ID i Touch ID... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Redmi Note 13 Pro 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Frezowane krawędzie 2.5D, Oleofobowa powłoka... |
Sugerowana cena producenta:
27,99 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Redmi Note 12 4G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
Sugerowana cena producenta:
27,99 zł


