IPHONE 17
Z RAMKĄ MONTAŻOWĄ
SZKŁA HARTOWANE
SZKŁA HYBRYDOWE
FOLIE OCHRONNE
SZKŁA NA OBIEKTYWY
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| Zastosowanie: |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Darmowa dostawa
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Darmowa dostawa
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Phone 4A |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Frezowane krawędzie 2.5D, Hartowanie w temperaturze 420° C, Łatwy montaż, Listki Dust-Fix... |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H, Większa odporność na pękanie... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 15R |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | X300 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Signature |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 11 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Działa z technologią Face ID i Touch ID, Idealne odwzorowanie barw, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26+ |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Folia Anti-Crash, Frezowane krawędzie 2.5D, Hartowanie w temperaturze 420° C, Łatwy montaż... |
Sugerowana cena producenta:
29,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A37 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Phone 4A Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A37, Galaxy A57 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Precyzyjne dopasowanie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Pixel 9A |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Antystatyczna powierzchnia, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Edge 60 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Antystatyczna powierzchnia, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Magic 8 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Precyzyjne dopasowanie, Wykończenie krawędzi w kolorze czarnym |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący, Łatwy montaż, Posiada powierzchnię anty odciskom palców |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Phone 4A Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Poco X8 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Łatwy montaż, Niepękająca struktura, Oleofobowa powłoka, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Poco X8 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26, Galaxy S26+ |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Wykończenie krawędzi w kolorze czarnym |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Posiada powierzchnię anty odciskom palców... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 16 Pro 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Nie wpływa na czułość dotyku... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Moto G67, Moto G77 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 7H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Pixel 10a |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 7H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | , |
| Seria telefonu: | , |
| Model telefonu: | Poco C85, Redmi 15C 4G, Redmi 15C 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Powłoka antybakteryjna |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 17 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Niepękająca struktura, Oleofobowa powłoka |
