IPHONE 17
Z RAMKĄ MONTAŻOWĄ
SZKŁA HARTOWANE
SZKŁA HYBRYDOWE
FOLIE OCHRONNE
SZKŁA NA OBIEKTYWY
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro Max |
| Zastosowanie: |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
49,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
49,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 50 groszy
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 13 Pro Max, iPhone 14 Plus |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Folia Anti-Crash, Hartowanie w temperaturze 420° C, Kompatybilne z Face ID i Finger Print... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A53 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Działa z technologią Face ID i Touch ID, Idealna klarowność obrazu... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 16 Pro+ 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 15T Pro 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Oleofobowa powłoka... |
Sugerowana cena producenta:
19,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | X300 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Magic 8 Lite |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Folia Anti-Crash, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 11 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Działa z technologią Face ID i Touch ID, Idealne odwzorowanie barw, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26+ |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Folia Anti-Crash, Frezowane krawędzie 2.5D, Hartowanie w temperaturze 420° C, Łatwy montaż... |
Sugerowana cena producenta:
29,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 12 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed odciskami palców i smugami, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Grubość: 0.15 mm... |
Sugerowana cena producenta:
69,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | OnePlus 15 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Phone 4A Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A57 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Armor 28 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Antystatyczna powierzchnia, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący, Łatwy montaż, Posiada powierzchnię anty odciskom palców |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr światła niebieskiego, Łatwy montaż, Powłoka antybakteryjna |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Poco X8 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Łatwy montaż, Niepękająca struktura, Oleofobowa powłoka, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Poco X8 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni oczy przed niebieskimi promieniami emitowanymi z wyświetlacza, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Posiada powierzchnię anty odciskom palców... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26, Galaxy S26+ |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antyrefleksyjna powłoka, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26+ |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Nie wpływa na czułość dotyku, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Nie wpływa na czułość dotyku... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Twardość 9H |
