IPHONE 17
Z RAMKĄ MONTAŻOWĄ
SZKŁA HARTOWANE
SZKŁA HYBRYDOWE
FOLIE OCHRONNE
SZKŁA NA OBIEKTYWY
| Rodzaj: | Nakładka na obiektyw |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S25 Ultra |
| Zastosowanie: | Obiektywy aparatu |
| Cechy dodatkowe: | 0.04 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Niepękająca struktura, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Xiaomi |
| Seria telefonu: | Poco |
| Model telefonu: | Poco X7 Pro |
| Zastosowanie: | Obiektywy aparatu |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Niepękająca struktura, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy Z |
| Model telefonu: | Galaxy Z Flip 7 |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H |
Sugerowana cena producenta:
29,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Motorola |
| Seria telefonu: | Edge |
| Model telefonu: | Edge 50 Neo |
| Zastosowanie: | Obiektywy aparatu |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Laserowa technologia produkcji, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Nothing |
| Seria telefonu: | Phone |
| Model telefonu: | Phone 3A, Phone 3A Pro |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Motorola |
| Seria telefonu: | Edge |
| Model telefonu: | Edge 60 Fusion |
| Zastosowanie: | Obiektywy aparatu |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Nie wpływa na czułość dotyku, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S24 FE |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Twardość 7H, Większa odporność na pękanie |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Motorola |
| Seria telefonu: | Moto |
| Model telefonu: | Moto G15, Moto G15 Power |
| Zastosowanie: | Obiektywy aparatu |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Laserowa technologia produkcji, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane, Szkło prywatyzujące |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S25 |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący, Łatwy montaż, Precyzyjne dopasowanie... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S25 Ultra |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Pokrycie całego ekranu, Twardość 9H, Wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Xiaomi |
| Seria telefonu: | Redmi Note |
| Model telefonu: | Redmi Note 14 5G |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 9H, Większa odporność na pękanie... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane, Szkło prywatyzujące |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Efekt Glossy Rainbow, Filtr prywatyzujący, Idealna klarowność obrazu... |
Sugerowana cena producenta:
91 zł
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Idealne odwzorowanie barw, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Motorola |
| Seria telefonu: | Edge |
| Model telefonu: | Edge 50 Neo |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Idealne odwzorowanie barw, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S24 FE |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Frezowane krawędzie 2.5D, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Honor |
| Seria telefonu: | Magic |
| Model telefonu: | Magic 6 Pro |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Precyzyjne dopasowanie... |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro Max |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Pokrycie całego ekranu, Twardość 9H, Wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 Plus |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Nakładka na obiektyw |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | Obiektywy aparatu |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Precyzyjne dopasowanie, Wykończenie krawędzi w kolorze czarnym |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Motorola |
| Seria telefonu: | Edge |
| Model telefonu: | Edge 50 Fusion |
| Zastosowanie: | Obiektywy aparatu |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż |
Sugerowana cena producenta:
19,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Hammer |
| Seria telefonu: | Iron |
| Model telefonu: | Iron V |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Powłoka antybakteryjna, Twardość 7H |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | Infinix |
| Seria telefonu: | Note |
| Model telefonu: | Note 40 |
| Zastosowanie: | Obiektywy aparatu |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Precyzyjne dopasowanie, Skutecznie pochłaniania wstrząsy... |
10,09 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
10,09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | Pixel |
| Model telefonu: | Pixel 8A |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S24 Ultra |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
Sugerowana cena producenta:
79,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 12, iPhone 12 Pro |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
| Rodzaj: | Nakładka na obiektyw |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max |
| Zastosowanie: | Obiektywy aparatu |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka telefonu: | myPhone |
| Seria telefonu: | Hammer |
| Model telefonu: | Hammer Energy X |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 7H... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S23 5G |
| Zastosowanie: | Ekran |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie... |
Sugerowana cena producenta:
49,90 zł


