IPHONE 17
Z RAMKĄ MONTAŻOWĄ
SZKŁA HARTOWANE
SZKŁA HYBRYDOWE
FOLIE OCHRONNE
SZKŁA NA OBIEKTYWY
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Pixel 10 Pro XL |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Powłoka ceramiczna, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 15R |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Poco X5 Pro 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 15T Pro 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Oleofobowa powłoka... |
Sugerowana cena producenta:
19,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Pura 80 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Laserowa technologia produkcji, Powłoka ceramiczna... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Nova 14 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Laserowa technologia produkcji, Powłoka ceramiczna... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 600 Lite |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Antystatyczna powierzchnia, Listki Dust-Fix, Niepękająca struktura, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Signature |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 14 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Folia Anti-Crash, Hartowanie w temperaturze 420° C, Kompatybilne z Face ID i Finger Print... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A37 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | V70 FE |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | OnePlus 15 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | V70 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Antystatyczna powierzchnia, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Phone 4A Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Działa z technologią Face ID i Touch ID, Idealna klarowność obrazu... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A37 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Nie wpływa na czułość dotyku... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A57 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Pixel 9A |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Antystatyczna powierzchnia, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr światła niebieskiego, Łatwy montaż, Powłoka antybakteryjna |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Redmi 15 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Folia Anti-Crash, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Redmi Note 15 Pro 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Phone 4A Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Poco X8 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Twardość 7H... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 17 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Antystatyczna powierzchnia, Listki Dust-Fix, Niepękająca struktura, Oleofobowa powłoka... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H, Zaokrąglone krawędzie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H, Zaokrąglone krawędzie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26, Galaxy S26+ |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Wykończenie krawędzi w kolorze czarnym |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antyrefleksyjna powłoka, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26, Galaxy S26+ |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antyrefleksyjna powłoka, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 9H |
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Filtr prywatyzujący, Frezowane krawędzie 2.5D, Idealna klarowność obrazu... |
Taniej o 6,00 zł
69,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
69,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26+ |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Nie wpływa na czułość dotyku, Oleofobowa powłoka... |

