IPHONE 17
Z RAMKĄ MONTAŻOWĄ
SZKŁA HARTOWANE
SZKŁA HYBRYDOWE
FOLIE OCHRONNE
SZKŁA NA OBIEKTYWY
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Pixel 10a |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 7H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy A37 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.33 mm grubości, Chroni przed brudem, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Frezowane krawędzie 2.5D... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Reno 15 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Reno 15 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Redmi 15C 4G, Redmi 15C 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Antystatyczna powierzchnia, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | , |
| Seria telefonu: | , |
| Model telefonu: | Poco C85, Redmi 15C 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Twardość 7H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Edge 70 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 7H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Moto G17 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka, Twardość 7H |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Model telefonu: | 14 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Listki Dust-Fix, Listki pozycjonujące Fit-In, Substancja klejąca Inviscid-Sil, Wzmocnienie ekranu do 400% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 14 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Niepękająca struktura, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Niepękająca struktura, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Edge 70 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealne odwzorowanie barw, Łatwy montaż, Nie wpływa na czułość dotyku... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Phone 2 Pro by Nothing |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Powłoka antybakteryjna, Powłoka ceramiczna |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Redmi Note 13 Pro+ |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż... |
Taniej o 5,00 zł
24,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
24,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | 7 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Powłoka antybakteryjna, Powłoka ceramiczna |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Reno 13F 4G, Reno 13F 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Reno 13F 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | A54 5G, A74 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Moto G15, Moto G15 Power |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S26 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Precyzyjne dopasowanie... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S23 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S24 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | WP33 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Antystatyczna powierzchnia, Oleofobowa powłoka, Precyzyjne dopasowanie, Wzmocnienie ekranu do 300% |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Galaxy S25 Ultra |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Niepękająca struktura, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Pixel 9 Pro XL |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Niepękająca struktura, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Posiada powierzchnię anty odciskom palców |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Hammer Rock |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Reno 15 F, Reno 15 FS |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Idealna klarowność obrazu, Łatwy montaż, Oleofobowa powłoka |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Seria telefonu: | |
| Model telefonu: | Reno 15 Pro Max 5G |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Nie wpływa na czułość dotyku... |



