UCHWYTY MAGSAFE
MONTAŻ DO KRATKI
MONTAŻ DO SZYBY
UCHWYTY Z ŁADOWANIEM
UCHWYTY AUTOMATYCZNE
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , , |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 6.4 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
Raty
więcej
Raty
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 6.5 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 55 - 85 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Taniej o 8,65 zł
51,52 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
51,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 55 - 82 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenie o szerokości 55 - 90 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Sugerowana cena producenta:
26,90 zł
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
4,97 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
4,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 3.5 - 6 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Smartfon |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
149,99 zł
Cena przed kodem
129,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Taniej o 10,02 zł
19,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
19,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , , |
| Kompatybilność: | Uniwersalny, Urządzenia o przekątnej ekranu 3.5 - 6.5 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4 - 6 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
129,99 zł
Cena przed kodem
99,74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Apple Magsafe |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
129,99 zł
Cena przed kodem
99,74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 3.5 - 6 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Taniej o 20,00 zł
29,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
29,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , , |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , , |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.5 - 6.7 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |


