UCHWYTY MAGSAFE
MONTAŻ DO KRATKI
MONTAŻ DO SZYBY
UCHWYTY Z ŁADOWANIEM
UCHWYTY AUTOMATYCZNE
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , , |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 52 - 95 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
W apce taniej
64,60 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Apple Magsafe, Urządzenia do 250 g |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , , |
| Kompatybilność: | Urządzenie o szerokości 55 - 92 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu 4.7 - 12.9 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o przekątnej ekranu do 3.5 cali |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Apple Magsafe |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
64,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
64,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości do 80 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
W apce taniej
19,95 zł
| Rodzaj: | , |
|---|---|
| Miejsce montażu: | , |
| Kompatybilność: | Apple Magsafe, Urządzenia MagSafe |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Tak |
| Automatyczne otwieranie: | Nie |
| Kolor: |
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 90 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
6 złotych i 90 groszy
Najtańsza dostawa:
14 złote i 90 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
14 złote i 90 groszy
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 90 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 90 groszy
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Smartfony z MagSafe, Qi2 lub z etui/pierścieniem magnetycznym |
| Kolor: |
Najtańsza dostawa:
14 złote i 99 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
14 złote i 99 groszy
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 90 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 90 groszy
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 90 groszy
Wysyłka w 1 dzień roboczy
Produkty wysyłane są zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Najtańsza dostawa:
9 złotych i 90 groszy



