Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (50)
Komputery i tablety (586)
Gaming (4)
Rowery i hulajnogi (6)
Outlet (7)
Znaleziono w kategoriach: (475)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma, Poliester |
| Głębokość [mm]: | 260 |
| Szerokość [mm]: | 360 |
| Grubość [mm]: | 2 |
| AMD Ryzen 7 8845HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4070 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |