SMOCZKI USPOKAJAJĄCE
SMOCZKI DO BUTELEK
SMOCZKI ANTYKOLKOWE
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 6-18 m |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A) |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek do uspokajania, Pudełko wielokrotnego użytku |
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 6-18 m |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Nie podrażnia skóry |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek do uspokajania, Pudełko wielokrotnego użytku |
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 3-6 m |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Dostosowuje się do jamy ustnej, Łatwy do czyszczenia materiał, Masuje dziąsła i przynosi ukojenie... |
| Wyposażenie: | 1 x kapsuła do higienicznego przechowywania smoczków |
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 6-18 m |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Bezpieczny i higieniczny, Łatwy do czyszczenia materiał, Masuje dziąsła i przynosi ukojenie... |
| Wyposażenie: | 1 x etui, 2 x smoczek do uspokajania |
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 18 m+ |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Bezpieczny i higieniczny, Łatwy do czyszczenia materiał, Masuje dziąsła i przynosi ukojenie... |
| Wyposażenie: | 1 x etui, 2 x smoczek do uspokajania |
17,61 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
16,53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 6-18 m |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Bezpieczny i higieniczny, Łatwy do czyszczenia materiał, Masuje dziąsła i przynosi ukojenie... |
| Wyposażenie: | 1 x etui, 2 x smoczek do uspokajania |
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 18 m+ |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Bezpieczny i higieniczny, Łatwy do czyszczenia materiał, Masuje dziąsła i przynosi ukojenie... |
| Wyposażenie: | 1 x etui, 2 x smoczek do uspokajania |
| Rodzaj: | Do butelki |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 6-18 m |
| Materiał wykonania: | Lateks |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Miękki i delikatny, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), System antykolkowy |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
23,09 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
23,09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Rodzaj: | Do butelki |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 6-18 m |
| Materiał wykonania: | Lateks |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Miękki i delikatny, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), System antykolkowy |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 3-6 m |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Dostosowuje się do jamy ustnej, Łatwy do czyszczenia materiał, Masuje dziąsła i przynosi ukojenie... |
| Wyposażenie: | 1 x kapsuła do higienicznego przechowywania smoczków, 2 x smoczek |
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 18-36 m |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Dopasowuje się do podniebienia, Kształtem przypomina pierś matki, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A)... |
| Wyposażenie: | 1 x etui do sterylizacji, 2 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 18-36 m |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Dopasowuje się do podniebienia, Kształtem przypomina pierś matki, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A)... |
| Wyposażenie: | 1 x etui do sterylizacji, 2 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Smoczek silikonowy |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 18 m+ |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt |
| Wyposażenie: | 1 x etui do sterylizacji, 2 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Do butelki |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0-6 m |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Miękki i delikatny, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), System antykolkowy |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek na butelkę |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0-3 m |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Dostosowuje się do jamy ustnej, Łatwy do czyszczenia materiał, Masuje dziąsła i przynosi ukojenie... |
| Wyposażenie: | 1 x kapsuła do higienicznego przechowywania smoczków, 2 x smoczek |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0-6 m |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Bezpieczny i higieniczny, Łatwy do czyszczenia materiał, Masuje dziąsła i przynosi ukojenie... |
| Wyposażenie: | 1 x etui, 2 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
