SMOCZKI USPOKAJAJĄCE
SMOCZKI DO BUTELEK
SMOCZKI ANTYKOLKOWE
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 18 m+ |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), Świecący w ciemności, System odpowietrzania, Wyprofilowany kształt... |
| Wyposażenie: | 1 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Smoczek silikonowy |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 6-18 m |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Cechy: | Bez zapachu i barwników, Bezpieczny i higieniczny, Łatwy do czyszczenia materiał, Najwyższa jakość... |
| Wyposażenie: | 1 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Smoczek silikonowy |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 18 m+ |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Anatomiczny kształt |
| Wyposażenie: | 1 x etui do sterylizacji, 2 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 18-36 m |
| Materiał wykonania: | Lateks |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Dopasowuje się do podniebienia, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), Zachowuje naturalny rytm ssania |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek do uspokajania, Pudełko wielokrotnego użytku |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0-2 m |
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Dopasowuje się do podniebienia, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), Zachowuje naturalny rytm ssania |
| Wyposażenie: | 1 x etui, 2 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0-6 m |
| Materiał wykonania: | Lateks |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Dopasowuje się do podniebienia, Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), Zachowuje naturalny rytm ssania |
| Wyposażenie: | 1 x etui, 2 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 0-6 m |
| Materiał wykonania: | Lateks, Tworzywo PP |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Nie zawiera BPA (Bisfenolu A), Nie zawiera ftalanów, Nie zawiera PVC, Zapewnia przepływ powietrza |
| Wyposażenie: | 2 x smoczek do uspokajania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Wiek dziecka: | 3-6 m |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy: | Kształtem przypomina pierś matki, Otwory w tarczce, Wyprofilowany kształt... |
| Wyposażenie: | 1 x kapsuła do higienicznego przechowywania smoczków, 2 x smoczek |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
