ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Smak: | Łosoś |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Dla psów o wrażliwej skórze
Wspiera układ odpornościowy
Dla psów o wrażliwej skórze
Wspiera układ odpornościowy
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior,Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 12.2 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.95 |
| Skład: | Łosoś 17%, Borówki amerykańskie, Łosoś wędzony 4%, Mączka z mięsa łososia 2%, Bataty, Mączka z ryb oceanicznych... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Tłuszcz surowy 15%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.4%, Białko z groszku... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasów manganu hydrat, Chelat aminokwasów miedzi (II) hydrat, Chelat aminokwasów żelaza (II) hydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 36%, Ryby i produkty rybne, Drożdże 1.5%, Groszek... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Oleje i tłuszcze, Tłuszcz surowy 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.13%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny 0.03%, Substancje mineralne, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.1 |
| Skład: | Suszony kurczak i indyk, Suszone wysłodki buraczane 3%, Jęczmień 18%, Kukurydza, Łosoś 18%, Owies, Sorgo... |
| Składniki analityczne: | Białko 23%, Zawartość tłuszczu 13%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.62%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.23%, Olej słonecznikowy... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Cynk, Ekstrakt z rozmarynu, Ekstrakty tokoferolu z oleju roślinnego, Fosfor 1%, Fruktooligosacharydy... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 6 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Łosoś 53.5%, Drożdże 0.5%, Kurkuma 0.01%, Wyciąg z cykorii 0.085%, Wyciąg z Jukki Mojave 0.015 %, Algi, Bataty... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 35%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz surowy 20%, Tłuszcz wieprzowy 12%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1%, Jod, Mangan, Miedź, MSM (dimetylosulfon) 0.04 %, Selen, Siarczan chondroityny 0.045 %... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior,Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 5.6 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.95 |
| Skład: | Łosoś 17%, Borówki amerykańskie, Łosoś wędzony 4%, Mączka z mięsa łososia 2%, Bataty, Mączka z ryb oceanicznych... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Tłuszcz surowy 15%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.4%, Białko z groszku... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasów manganu hydrat, Chelat aminokwasów miedzi (II) hydrat, Chelat aminokwasów żelaza (II) hydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 14 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Zboża pełnoziarniste 85%, Ryby i produkty rybne, Łosoś 4%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa... |
| Składniki analityczne: | Białko 23%, Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze surowe 10%, Popiół surowy 7%, Przeciwutleniacze... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza, Minerały... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 2.3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Słodkie ziemniaki 11%, Świeżo mrożony łosoś 18%, Sos z łososia 2%, Suszony miąższ buraczany 3%, Zielony groszek... |
| Składniki analityczne: | Białko 24%, Zawartość tłuszczu 12%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.7%, Olej słonecznikowy... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.9%, Fruktooligosacharydy 0.25%, Minerały, Wapń 1.2% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Senior |
|---|---|
| Smak: | Łosoś |
| Waga: | 900 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Suszony łosoś 22%, Drożdże, Mączka grochowa, Mączka z chleba świętojańskiego, Owoce, Suszone bataty, Suszone ziemniaki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko rybne, Hydrolizowane białko zwierzęce, Tłuszcz drobiowy... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.8%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.09%, Mangan, Miedź, Selen, Sód 0.4%, Tauryna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


