ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Jagnięcina 55%, Jukka Mojave 0.004%, Łuski i nasiona psyllium 0.5%, Suszone algi brunatne 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 7.5%, Tłuszcz surowy 7%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.1%, Cukry 2.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.2%, Fruktooligosacharydy 0.0004%, Glukozamina 0.01%, Jodek potasu, L-arginina, L-karnityna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
Liczba sztuk w opakowaniu: 12
Liczba sztuk w opakowaniu: 12
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Jagnięcina 55%, Jukka Mojave 0.004%, Łuski i nasiona psyllium 0.5%, Suszone algi brunatne 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 7.5%, Tłuszcz surowy 7%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.1%, Cukry 2.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.2%, Fruktooligosacharydy 0.0004%, Glukozamina 0.01%, Jodek potasu, L-arginina, L-karnityna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Mięso drobiowe, Mięso wieprzowe, Warzywa, Drożdże, Pszenica, Pulpa buraczana |
| Składniki analityczne: | Białko 7%, Tłuszcz 3%, Błonnik 1.5%, Celuloza, Popiół 2.5%, Węglowodany 5%, Wilgotność 81% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.3%, Mangan, Miedź, Potas 0.2%, Sód 0.1%, Wapń 0.4%, Witamina A, Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
Wartość poza zestawem:
202,32 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Mięso drobiowe, Mięso wieprzowe, Warzywa, Drożdże, Pszenica, Pulpa buraczana |
| Składniki analityczne: | Białko 7%, Tłuszcz 3%, Błonnik 1.5%, Celuloza, Popiół 2.5%, Węglowodany 5%, Wilgotność 81% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.3%, Mangan, Miedź, Potas 0.2%, Sód 0.1%, Wapń 0.4%, Witamina A, Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
Wartość poza zestawem:
134,88 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Mięso drobiowe, Mięso wieprzowe, Warzywa, Drożdże, Pszenica, Pulpa buraczana |
| Składniki analityczne: | Białko 7%, Tłuszcz 3%, Błonnik 1.5%, Celuloza, Popiół 2.5%, Węglowodany 5%, Wilgotność 81% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.3%, Mangan, Miedź, Potas 0.2%, Sód 0.1%, Wapń 0.4%, Witamina A, Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Mięsny, Warzywny |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kukurydza, Digest, Łuski grochu, Gluten pszenny, Jęczmień, Mączka sojowa, Suszone wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz surowy 9%, Celuloza, Popiół surowy 7.5%, Tłuszcz wieprzowy... |
| Witaminy i minerały: | Jodan wapnia, Minerały, Pięciowodny siarczan miedzi, Selenin sodu, Siarczan cynku, Siarczan manganu, Siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

