ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Mięso drobiowe, Mięso wieprzowe, Warzywa, Drożdże, Pszenica, Pulpa buraczana |
| Składniki analityczne: | Białko 7%, Tłuszcz 3%, Błonnik 1.5%, Celuloza, Popiół 2.5%, Węglowodany 5%, Wilgotność 81% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.3%, Mangan, Miedź, Potas 0.2%, Sód 0.1%, Wapń 0.4%, Witamina A, Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
Liczba sztuk w opakowaniu: 12
Liczba sztuk w opakowaniu: 12
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Mięso drobiowe, Mięso wieprzowe, Warzywa, Drożdże, Pszenica, Pulpa buraczana |
| Składniki analityczne: | Białko 7%, Tłuszcz 3%, Błonnik 1.5%, Celuloza, Popiół 2.5%, Węglowodany 5%, Wilgotność 81% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.3%, Mangan, Miedź, Potas 0.2%, Sód 0.1%, Wapń 0.4%, Witamina A, Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Wątroba drobiowa, Kukurydza, Drożdże, Mączka drobiowa, Mączka rybna, Pszenica, Pulpa buraczana |
| Składniki analityczne: | Białko 32%, Tłuszcz 6%, Błonnik 8.5%, Celuloza, Popiół surowy 6%, Węglowodany 39%, Wilgotność 8% |
| Witaminy i minerały: | Chlor 0.65%, Cynk, Fosfor 1%, Jod, Magnez 0.10%, Mangan, Miedź, Potas 0.5%, Selen, Wapń 1.2%, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 03.06.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 1.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kukurydza, Mięso i składniki pochodzenia zwierzęcego, Jęczmień, Owies, Pszenica, Składniki pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Białko 20.7%, Błonnik surowy 12.5%, Cukry 1.5%, Popiół surowy 5%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Cynk, Fosfor 0.6%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.10%, Mangan, Miedź, Potas 0.68%, Selen, Sód 0.22%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Orkisz, Owies zwyczajny, Siemię lniane, Suszone wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 22%, Hydrolizowane białko rybne, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Mięsny, Warzywny |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kukurydza, Digest, Łuski grochu, Gluten pszenny, Jęczmień, Mączka sojowa, Suszone wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz surowy 9%, Celuloza, Popiół surowy 7.5%, Tłuszcz wieprzowy... |
| Witaminy i minerały: | Jodan wapnia, Minerały, Pięciowodny siarczan miedzi, Selenin sodu, Siarczan cynku, Siarczan manganu, Siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

