ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z marchewką |
| Waga: | 19.2 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7.2%, Tłuszcz 3.8%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 82.5%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
Pełnowartościowe pożywienie
Źródło białka i kwasów Omega-6
Liczba sztuk w opakowaniu: 48
Smak: Kurczak z marchewką
Pełnowartościowe pożywienie
Źródło białka i kwasów Omega-6
Liczba sztuk w opakowaniu: 48
Smak: Kurczak z marchewką
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior,Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 1.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kurczak 7%, Jaja, Nasiona, Owoce, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Kwasy tłuszczowe Omega 6, Białko 23.3%, Białkowe ekstrakty warzywne, Surowy błonnik 2.3%... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Fosfor, Magnez, Minerały, Sód, Wapń 1.08%, Witamina A, Witamina C, Witamina D, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kukurydza, Łuski i nasiona babki płesznik, Produkty drożdży, Proszek jajeczny, Pulpa buraczana, Ryż, Włókno roślinne... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Suszone białko drobiowe, Oleje i tłuszcze surowe 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Potas 0.65%, Selen, Sód, Sole mineralne, Witamina A, Witamina D3 (cholekalcyferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 2.3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.9 |
| Skład: | Suszony kurczak i indyk 30%, Świeży kurczak 10%, Kukurydza, Suszone wysłodki buraczane 3.9%, Mączka rybna, Ryż biały... |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz drobiowy, Białko 31%, DHA 0.18%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.27%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.21%, Olej z ryb... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.04%, Fruktooligosacharydy 1%, Mannanooligosacharydy 0.13%, Mikrokapsułkowany maślan sodu 0.1% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 1 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Kukurydza, Łuski i nasiona psyllium, Drożdże, Gluten pszenny, Mączka z aksamitki, Produkty drożdży, Proszek jajeczny... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Suszone białko drobiowe, Suszone białko wieprzowe, Oleje i tłuszcze surowe 22%, Tłuszcze zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Potas 0.8%, Selen, Sód 0.4%, Tauryna, Wapń 1.4%, Witamina A, Witamina C (kwas askorbinowy)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

