ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jaja z groszkiem |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Jukka Mojave 0.02%, Hydrolizat wątroby drobiowej 2%, Suszone algi 0.5%, Suszony rokitnik zwyczajny 0.015%... |
| Składniki analityczne: | Zawartość tłuszczu 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.8%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.3%, Beta glukany, Białko surowe 19%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasowy chelat manganowy, Biotyna, Chelat aminokwasów żelaza, Chelat aminokwasowy miedzi, Chlorek choliny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
Liczba sztuk w opakowaniu: 2
Liczba sztuk w opakowaniu: 2
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Biała ryba |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Suszona cykoria 0.1%, Biała ryba 26%, Hydrolizowana biała ryba, Karob, Płatki ziemniaczane, Suszona marchewka 0.1%... |
| Składniki analityczne: | Białko grochu, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3%, Białko surowe 26.6%, Olej drobiowy... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 1.1%, Heksametafosforan sodu 0.3%, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Wapń 1.45%, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś z ryżem |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Ryż 15%, Ziemniaki 7%, Kukurydza, Łosoś 10%, Otręby ryżowe, Cykoria, Drożdże, Jukka Schidigera, Pulpa buraczana |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 28%, Oleje i tłuszcze surowe 17%, Białka roślinne, Hydrolizat łososia... |
| Witaminy i minerały: | Chondroityna, Cynk, Fosfor 0.9%, Glukozamina, Jod, L-karnityna, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Tauryna, Wapń 1.4%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób z rybą |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Indyk 35%, Świeża ryba 20%, Wieprzowina 15%, Kaczka 10%, Świeża wątróbka kurza 5%, Banany, Bataty, Drożdże browarnicze... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 31%, Tłuszcz surowy 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3, EPA/DHA, Popiół surowy 8%, Wilgotność 16%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.2%, Tauryna, Wapń 1.3%, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Junior,Dorosły,Senior, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Biała ryba |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeża ryba 85%, Sardynka europejska, Makrela, Ananas, Drożdże browarnicze, Dynia, Gruszka, Hydrolizowana chrząstka... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30.5%, Tłuszcz surowy 15.5%, Wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 EPA + DHA, Popiół surowy 8%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.2%, Glukozamina, Tauryna, Wapń 1.5%, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
Wartość poza zestawem:
1 322,70 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior,Senior |
|---|---|
| Smak: | Indyk z groszkiem |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowany indyk 30%, Hydrolizat wątroby drobiowej 2%, Jukka Mojave 0.012%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 37%, Zawartość tłuszczu 12%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.5%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasowy chelat manganowy, Biotyna, Chelat aminokwasowy żelaza, Chelat miedzi z aminokwasami, Chlorek choliny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z ryżem |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeży kurczak 10%, Jagody, Kukurydza, Otręby ryżowe, Ryż 5%, Hydrolizowana wątróbka z kurczaka, Drożdże, Jabłko... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Oleje i tłuszcze surowe 18%, Odwodnione białko rybne, Olej drobiowy, Olej rybi, Popiół surowy 8.0%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (tlenek cynku), Fosfor 1.5%, Jod (jodek potasu), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Żurawina 2%, Borówki 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Cielęcina z perliczką |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Wieprzowina 26%, Cielęcina 44%, Indyk 6%, Perliczka 4%, Suszony rozmaryn, Bataty, Borówki, Groszek, Jabłka... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 36%, Tłuszcz surowy 18%, Celuloza sproszkowana, Ekstrakty z rozmarynu, Popiół surowy 7%, Wilgotność 9%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Łosoś z dorszem i melonem Cantaloupe |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dorsz 10%, Łosoś 20%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka, Suszone borówki, Suszony melon kantalupa 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek potasu, Chlorek sodu, DL-metionina, Fosfor 0.7%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Siarczan chondroityny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
Wartość poza zestawem:
1 499,70 zł
Wartość poza zestawem:
1 241,28 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior |
|---|---|
| Smak: | Łosoś z groszkiem |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowany łosoś 30%, Groch żółty 25%, Hydrolizowany sos z łososia 2%, Jukka Mojave 0.013%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Zawartość tłuszczu 14%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.85%... |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasowy chelat manganowy, Biotyna, Chelat aminokwasowy miedzi, Chelat aminokwasowy żelaza, Chlorek choliny... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
Wartość poza zestawem:
665,64 zł
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kaczka 26%, Wołowina 26%, Kurczak 18%, Wieprzowina 10%, Suszony rozmaryn 0.02%, Banany, Bataty, Borówki, Groszek... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 36%, Tłuszcz surowy 18%, Celuloza sproszkowana, Ekstrakty z rozmarynu, Popiół surowy 7%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
Wartość poza zestawem:
719,76 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior,Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z dynią i borówkami |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Jagnięcina 24%, Śledź, Suszona dynia 5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 35%, Tłuszcz surowy 20%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.4%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.91%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
Wartość poza zestawem:
1 374,00 zł
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Gęś |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Gęś 26%, Wołowina 26%, Kurczak 18%, Wieprzowina 10%, Jagody, Suszony rozmaryn, Borówki, Groszek, Gruszka, Jaja... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 36%, Tłuszcz surowy 18%, Celuloza sproszkowana, Ekstrakty z rozmarynu, Popiół surowy 7%, Wilgotność 9%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Siarczan chondroityny, Substancje mineralne, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Indyk 26%, Wołowina 26%, Kurczak 18%, Wieprzowina 10%, Suszony rozmaryn 0.02%, Borówki, Groszek, Jagody goji, Jaja... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 36%, Tłuszcz surowy 18%, Celuloza sproszkowana, Ekstrakty z rozmarynu, Popiół surowy 7%, Wilgotność 9%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
Wartość poza zestawem:
719,76 zł
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Perliczka |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Perliczka 36%, Wołowina 26%, Wieprzowina 12%, Indyk 6%, Suszony rozmaryn, Bataty, Borówki, Drożdże piwne, Groszek... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 36%, Tłuszcz surowy 18%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 9% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Glukozamina, Jod, Mangan, Miedź, Siarczan chondroityny, Substancje mineralne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
Wartość poza zestawem:
719,76 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z ryżem |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Batat, Owies zwyczajny, Ryż, Siemię lniane, Suszone jaja |
| Składniki analityczne: | Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.35%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.7%, Białko surowe 19.5%, Celuloza mikrokrystaliczna... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Chlorki 0.6%, Cynk, D-pantetonian wapnia... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 26%, Wołowina 26%, Kurczak 18%, Wieprzowina 10%, Suszony rozmaryn, Banany, Borówki, Dynia, Groszek, Jaja... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 36%, Tłuszcz surowy 18%, Celuloza sproszkowana, Ekstrakty z rozmarynu, Popiół surowy 7%, Wilgotność 9%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Siarczan chondroityny, Substancje mineralne, Witamina D3 (cholekalcyferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
Wartość poza zestawem:
719,76 zł
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dorsz |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dorsz 31%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Jaja 3%, Borówki 2%, Batat 1%, Nasiona babki płesznik 0.2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókna surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Junior |
|---|---|
| Smak: | Cielęcina z dorszem |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Cielęcina 38%, Wieprzowina 30%, Dorsz 12%, Jaja 3%, Marchew 1%, Nasiona babki płesznik 0.2%, Siemię lniane 0.2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 14%, Celuloza sproszkowana, Lecytyna surowa 0.2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |

