ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Suszona, Junior |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina z dorszem |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Wołowina 35%, Wieprzowina 30%, Jagnięcina 10%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Cukinia 1%, Groszek 1%, Nasiona babki płesznik 0.2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 14%, Celuloza sproszkowana, Lecytyna surowa 0.2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
Drożdze piwne suszone - źródło prebiotyków
Sok z buraka spowalnia starzenie się komórek
Smak: Jagnięcina z dorszem
Liczba sztuk w opakowaniu: 8
Drożdze piwne suszone - źródło prebiotyków
Sok z buraka spowalnia starzenie się komórek
Smak: Jagnięcina z dorszem
Liczba sztuk w opakowaniu: 8
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły,Junior |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 2,4 kg |
| Skład: | Mięso drobiowe, Mięso wieprzowe, Ryby, Drożdże, Pszenica |
| Składniki analityczne: | Białko 7.8%, Tłuszcz 6.5%, Popiół surowy 1.8%, Węglowodany 6.6%, Wilgotność 77%, Włókno 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Chlor 0.3%, Fosfor 0.2%, Magnez 0.1%, Potas 0.22%, Sód 0.27%, Wapń 0.22%, Witamina A, Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 2,4 kg |
| Skład: | Indyk, Oliwa z oliwek, Ziemniaki |
| Składniki analityczne: | Białko 5.8%, Zawartość tłuszczu 4.7%, Materia nieorganiczna 1.8%, Węglowodany 5.7%, Wilgotność 81%, Włókno surowe 1% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 2%, Jod, Mangan, Potas 0.15%, Sód 0.22%, Wapń 0.28%, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 2,4 kg |
| Skład: | Kaczka przygotowana na świeżo 60%, Jabłka, Jarmuż, Nagietek, Rozmaryn, Siemię lniane, Wodorosty, Zielona herbata... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 7%, Tłuszcz surowy 6%, Błonnik surowy 1%, Popiół surowy 3%, Wilgotność 80% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.21%, Jod, Mangan, Miedź, Potas 0.2%, Sód 0.16%, Wapń 0.32%, Witamina A, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady |
| Waga: | 2,4 kg |
| Skład: | Owady, Ziemniaki |
| Składniki analityczne: | Białko 7%, Tłuszcz 6%, Popiół surowy 2%, Węglowodany 5.5%, Wilgotność 78%, Włóknik 1.6% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.2%, Jod, Potas 0.37%, Sód 0.13%, Wapń 0.39%, Witamina A, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Drożdże, Gluten kukurydziany, Hydrolizowana wątroba drobiowa, Mączka drobiowa, Pszenica, Ryż, Smalec |
| Składniki analityczne: | Białko 23.5%, Zawartość tłuszczu 18.5%, Węglowodany 41.5%, Wilgotność 8%, Włókno surowe 1.7% |
| Witaminy i minerały: | Chlor 2.1%, Chlorek amonu, Chlorek wapnia, Fosfor 0.5%, Magnez 0.07%, Potas 0.3%, Siarka 0.2%, Sód 0.3%, Wapń 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Indyk 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Borówki 2%, Groszek 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.8%, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Gluten pszenny, Hydrolizowana chrząstka, Mączka z aksamitki, Pszenica, Ryż, Wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Hydrolizowane białko zwierzęce, Suszone białko drobiowe, Suszone białko wieprzowe... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Klinoptylolit pochodzenia osadowego, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior, Monoproteinowa, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Owady |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 2 |
| Skład: | Mączka z owadów 40%, Ziemniak, Drożdże, Siemię lniane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 20%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 16%, Błonnik surowy 3.75%, Olej rybny, Popiół surowy 6.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk 100 mg/kg, Fosfor 0.6%, Jod 2 mg/kg, Kwas laurynowy 200 mg, Kwas linolenowy 0.22%, Kwas linolowy 2.1%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
Wartość poza zestawem:
791,92 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Ryż 9%, Digest, Kukurydza 15%, Glutenowa mączka kukurydziana, Glutenowa mączka pszenna, Grys kukurydziany... |
| Składniki analityczne: | Białko 27%, Odwodnione białko drobiowe, Oleje i tłuszcze surowe 9%, Tłuszcze zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Kukurydza, Łuski i nasiona psyllium, Mąka kukurydziana, Gluten kukurydziany, Gluten pszenny, Pulpa buraczana, Ryż... |
| Składniki analityczne: | Białko 14%, Hydrolizat białka zwierzęcego, Oleje i tłuszcze surowe 18%, Tłuszcze zwierzęce, Popiół surowy... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Potas 0.6%, Selen, Sód, Sole mineralne, Wapń 0.4%, Witamina A, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Junior,Senior |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.95 |
| Skład: | Jeleń 10%, Borówki amerykańskie, Mączka z grochu, Ciecierzyca 10%, Jaja, Mączka jagnięca, Mączka z kaczki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 32%, Tłuszcz surowy 18%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.3%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.8%, Białko z groszku... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasów manganu hydrat, Chelat aminokwasów miedzi (II) hydrat, Chelat aminokwasów żelaza (II) hydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
Wartość poza zestawem:
536,64 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób i proso |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Świeży drób 30%, Suszone małże zielone 0.1%, Kukurydza, Proso 17.5%, Jęczmień, Mączka rybna, Pulpa buraczana, Ryż... |
| Składniki analityczne: | Białko 21.5%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Hydrolizat białka, Olej rybny, Popiół surowy 5.9%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.9%, Magnez 0.11%, Mangan, Miedź, Niacyna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.9 |
| Skład: | Ekstrakt z zielonej małży 0.1%, Kukurydza, Digest, Jęczmień, Mączka rybna, Proso, Ryż, Suszona cykoria... |
| Składniki analityczne: | Białko 21.5%, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 12%, Olej rybny, Popiół surowy 6.3%, Suszone białko drobiowe 21%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Magnez 0.12%, Mangan, Miedź, Potas 0.5%, Selen... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
Wartość poza zestawem:
319,28 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 2.1 |
| Skład: | Świeży drób 30%, Suszone małże zielone 0.1%, Kukurydza, Jęczmień, Mączka rybna, Ryż, Siemię lniane, Suszona cykoria... |
| Składniki analityczne: | Białko 24%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 12%, Hydrolizat białka, Olej rybny... |
| Witaminy i minerały: | Antyoksydanty, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Magnez 0.1%, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.3 |
| Skład: | Świeży drób 25%, Sproszkowane mięso, Sproszkowane ryby, Kukurydza, Sproszkowane mięso drobiowe... |
| Składniki analityczne: | Białko 25%, Tłuszcz surowy 16%, Tłuszcze zwierzęce, Hydrolizowane białko, Olej rybny, Popiół surowy 6.1%... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasowy cynku, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk (tlenek cynku), Jod, Karnityna, Miedź, Selen, Wapń 1.25%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.75 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 9%, Mleko i produkty pochodne mleka, Warzywa, Glutenowa mączka kukurydziana... |
| Składniki analityczne: | Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.7%, Białko 23.9%, Olej rybny... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Cynk, Fosfor 0.58%, Jod, Kazeina bydlęca hydrolizowana trypsyną, Magnez 0.08%, Mangan, Miedź, Potas 0.74%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
Wartość poza zestawem:
897,20 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z mlekiem i warzywami |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8, 1 |
| Skład: | Zboża pełnoziarniste 55%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa, Mleko i produkty mleczne... |
| Składniki analityczne: | Białko 25%, Oleje i tłuszcze, Tłuszcz surowy 12%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza, Minerały... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |

