ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Indyk z jabłkiem |
| Waga: | 20 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Hydrolizowana wątroba z kurczaka 4%, Suszone drożdże piwne 0.5%, Suszone jabłka 0.5%, Suszony indyk 27%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Hydrolizowane białko kurczaka 5%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz surowy 21%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.1%, Glukozamina, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Składniki mineralne, Tauryna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Hipoalergiczna, przygotowana przez dietetyka
Lśniąca sierść, dzięki oleju z łososia
Hipoalergiczna, przygotowana przez dietetyka
Lśniąca sierść, dzięki oleju z łososia
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Drób z ryżem |
| Waga: | 2 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Mąka kukurydziana, Gluten kukurydziany, Mączka z aksamitki, Ryż, Włókno roślinne |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 18%, Hydrolizowane białka drobiowe, Hydrolizowane białko zwierzęce, Oleje i tłuszcze surowe 17%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorki 2.3%, Cynk, Fosfor 0.5%, Jod, Magnez 0.5%, Mangan, Miedź, Minerały, Potas 0.8%, Selen, Siarka 0.6%, Sód 1.2%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 1 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Kukurydza, Łuski i nasiona psyllium, Drożdże, Gluten pszenny, Mączka z aksamitki, Produkty drożdży, Proszek jajeczny... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 29%, Suszone białko drobiowe, Suszone białko wieprzowe, Oleje i tłuszcze surowe 22%, Tłuszcze zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Potas 0.8%, Selen, Sód 0.4%, Tauryna, Wapń 1.4%, Witamina A, Witamina C (kwas askorbinowy)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior,Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 3 kg |
| Skład: | Kukurydza, Digest, Mączka sojowa, Suszona pulpa buraczana, Suszone jaja, Suszony korzeń cykorii |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz surowy 18%, Białko 19%, Olej kokosowy, Olej rybny, Popiół surowy 6%, Tłuszcz wieprzowy, Włókno surowe 3.5% |
| Witaminy i minerały: | Miedź, Minerały, Selen (selenin sodu), Siarczan żelaza, Sód 0.21%, Witamina A, Witamina C (kwas askorbinowy)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.85 |
| Skład: | Suszony kurczak i indyk 18%, Świeży kurczak 18%, Kukurydza, Suszone wysłodki buraczane 2.5%, Ekstrakt z rozmarynu... |
| Składniki analityczne: | Białko 24%, Zawartość tłuszczu 13%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.35%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.9%, Popiół surowy 6.3%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Cynk, Fosfor 1.04%, Jodek potasu, Selenin sodu, Siarczan manganu, Siarczan miedzi, Wapń 1.25%, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.3 |
| Skład: | Suszony kurczak i indyk, Kukurydza, Suszone jaja całe, Jęczmień, Pszenica, Siemię lniane, Sorgo, Sos z kurczaka... |
| Składniki analityczne: | Białko 27%, Zawartość tłuszczu 11%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.27%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.21%, Popiół surowy 7%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 1.2%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Heksametafosforan sodu, Minerały, Siarczan chondroityny, Wapń 1.5% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z warzywami |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2, 1.5, 2, 2.1 |
| Skład: | Zboża 64%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 10%, Wołowina 2%, Kurczak 2%, Warzywa... |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Tłuszcz surowy 10%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.7%, Popiół surowy 8%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Pentahydrat siarczanu miedzi, Selenin sodu, Siarczan manganawy... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Senior, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Świeży kurczak 17%, Kukurydza, Suszony indyk, Suszony kurczak 10%, Suszone wysłodki buraczane 2.5%, Drożdże piwne... |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz drobiowy, Kwasy tłuszczowe Omega 3, Kwasy tłuszczowe Omega 6, Olej z ryb |
| Witaminy i minerały: | Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Minerały, Siarczan chondroityny, Witamina C (kwas askorbinowy), Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.8 |
| Skład: | Suszony kurczak i indyk 18%, Świeży kurczak 18%, Kukurydza, Suszone wysłodki buraczane 2.5%, Ekstrakt z rozmarynu... |
| Składniki analityczne: | Białko 24%, Zawartość tłuszczu 13%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.35%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 2.9%, Popiół surowy 6.3%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Cynk, Fosfor 1.04%, Jodek potasu, Selenin sodu, Siarczan manganu, Siarczan miedzi, Wapń 1.25%, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

