ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.6 |
| Skład: | Drożdże, Kukurydza pełnoziarnista, Ryż, Wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko kukurydziane, Białko surowe 26%, Hydrolizowane białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 11%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, D-pantotenian wapnia, Fosfor 1%, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Niacynoamid, Selen, Sód 0.4%, Wapń 1.5%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Małe granulki dla psów małych ras
Olej z łososia dla zdrowej skóry i sierści
Małe granulki dla psów małych ras
Olej z łososia dla zdrowej skóry i sierści
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Kurczak i bataty |
| Waga: | 12.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Świeży kurczak 70%, Suszone słodkie ziemniaki 11%, Suszona cykoria 0.3%, Mąka ziemniaczana, Babka płesznik... |
| Składniki analityczne: | Białko 24%, Białko ziemniaczane, Zawartość tłuszczu 16%, Beta-glukany 0.04%, Hydrolizat białka (wegetariański)... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chelat aminowy cynku hydrat kwasów, Chlorek choliny, Cynk (tlenek cynku), Fosfor 0.85%, Glukozamina... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior,Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kukurydza, Hydrolizowane drożdże 0.3%, Gluten pszenny, Mączka z aksamitki, Ryż, Sól kwasu masłowego, Wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Oleje i tłuszcze surowe 22%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.2%, Popiół surowy 8.3%, Włókno surowe 1.3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Klinoptylolit pochodzenia osadowego, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Witamina A, Żelazo |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kukurydza, Łuski i nasiona psyllium, Mąka kukurydziana, Gluten kukurydziany, Gluten pszenny, Hydrolizowana chrząstka... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Suszone białko drobiowe, Suszone białko wołowe i wieprzowe, Oleje i tłuszcze surowe 16%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fruktooligosacharydy, Jod, Klinoptylolit pochodzenia osadowego, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

