ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Hydrolizowana wątroba drobiowa, Pulpa buraczana, Ryż, Wyciąg z aksamitki wzniesionej |
| Składniki analityczne: | Białko 21%, Hydrolizowany izolat białka sojowego, Tłuszcze zwierzęce, EPA/DHA 0.33%, Kwas linolowy 4.17%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Witamina A, Witamina D3 (cholekalcyferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
Dla psów z alergią i nietolerancją pokarmową
Wspiera zdrowie skóry i higienę jamy ustnej
Liczba sztuk w opakowaniu: 10
Dla psów z alergią i nietolerancją pokarmową
Wspiera zdrowie skóry i higienę jamy ustnej
Liczba sztuk w opakowaniu: 10
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 4 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kurczak 8%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Nasiona, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.7%, Błonnik 1.8%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Chlorki 0.57%, Cynk, Cytrynian potasu, Fosfor 0.48%, Hydroksyprolina 0.15%, Jod, Magnez 0.09%, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 1.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.25 |
| Skład: | Kurczak 8%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Nasiona, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Roślinne ekstrakty białkowe, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.7%, Błonnik 1.8%, Oleje i tłuszcze roślinne... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Chlorki 0.57%, Cynk, Cytrynian potasu, Fosfor 0.48%, Hydroksyprolina 0.15%, Jod, Magnez 0.09%, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 3.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Mąka kukurydziana, Gluten kukurydziany, Gluten pszenny, Hydrolizowana chrząstka, Mączka z aksamitki, Mąka pszenna... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 20%, Oleje i tłuszcze surowe 17%, Celuloza sproszkowana, EPA/DHA 0.41%, Konserwanty, Popiół surowy 7.1%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorki 1.5%, Cynk, Fosfor 0.6%, Jod, Magnez 0.09%, Mangan, Miedź, Potas 1.7%, Selen, Siarka 0.8%, Sód 0.4%, Wapń 0.7%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 8 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Mąka kukurydziana, Gluten kukurydziany, Gluten pszenny, Hydrolizowana chrząstka, Mączka z aksamitki, Mąka pszenna... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 20%, Oleje i tłuszcze surowe 17%, Celuloza sproszkowana, EPA/DHA 0.41%, Konserwanty, Popiół surowy 7.1%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorki 1.5%, Cynk, Fosfor 0.6%, Jod, Magnez 0.09%, Mangan, Miedź, Potas 1.7%, Selen, Siarka 0.8%, Sód 0.4%, Wapń 0.7%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Mięsny |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kukurydza, Łuski i nasiona psyllium, Gluten kukurydziany, Gluten pszenny, Hydrolizowana chrząstka, Mączka z aksamitki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Hydrolizowane białko zwierzęce, Suszone białko drobiowe, Oleje i tłuszcze surowe 12%, Konserwanty... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Klinoptylolit pochodzenia osadowego, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 4 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Nasiona, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Białko 31.1%, Błonnik surowy 12.2%, Popiół surowy 5.5%, Przeciwutleniacze, Zawartość tłuszczu 10.4% |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Cynk, Fosfor 0.61%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.10%, Mangan, Miedź, Minerały, Potas 0.84%, Selen... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Drób z ryżem |
| Waga: | 2 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Mąka kukurydziana, Gluten kukurydziany, Mączka z aksamitki, Ryż, Włókno roślinne |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 18%, Hydrolizowane białka drobiowe, Hydrolizowane białko zwierzęce, Oleje i tłuszcze surowe 17%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorki 2.3%, Cynk, Fosfor 0.5%, Jod, Magnez 0.5%, Mangan, Miedź, Minerały, Potas 0.8%, Selen, Siarka 0.6%, Sód 1.2%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób z ryżem |
| Waga: | 1.5 kg |
| Skład: | Mąka kukurydziana, Gluten kukurydziany, Gluten pszenny, Proszek jajeczny, Ryż, Wyciąg z aksamitki wzniesionej |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 20%, Hydrolizat białka zwierzęcego, Suszone białko drobiowe, Oleje i tłuszcze surowe 17%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorki 2%, Cynk, Fosfor, Jod, Magnez, Mangan, Miedź, Potas 0.8%, Selen, Siarczan cynku, Sód, Sole mineralne... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 3 kg |
| Skład: | Kukurydza, Łuski i nasiona psyllium, Gluten kukurydziany, Gluten pszenny, Hydrolizat skorupiaków, Pszenica... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11%, Hydrolizat białka zwierzęcego, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz surowy 7.5%, Tłuszcze zwierzęce... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor, Siarka, Sole mineralne, Wapń 0.3%, Witamina A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Jaja i produkty pochodne jaj, Nasiona, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Kwasy tłuszczowe Omega 3, Białko 13.9%, Olej rybny, Surowy błonnik 1.5%, Surowy popiół 4.4%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Magnez, Mangan, Miedź, Selen, Wapń 0.63%, Witamina A, Witamina C (kwas askorbinowy), Witamina D3... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

