Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
Komputery i tablety (1060)
Smartfony i zegarki (6)
Gaming (35)
Outlet (36)
Znaleziono w kategoriach: (972)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Obsługiwane procesory: | AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 9 |
|---|---|
| Format: | microATX |
| Gniazdo procesora: | Socket AM4 |
| Chipset: | AMD A520 |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 64 GB |
| Intel Core i7-10750H | |
| RAM: | 16GB, DDR4,DDR4, 2933MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Ekran: | 15.6", 3840 x 2160px |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |