Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
3 099 zł
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 (HDR), 400 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, Nano IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 280 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 160 (4K), 320 (FHD) | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350, 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
2 099 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px,1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 144 (FHD), 72 (4K) | |
| 1 [GTG], 1 [VRB] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 160 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 240 | |
| 0.3 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 380 | |
| 0.3 [GTG], 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400, 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350, 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 28.2", 3840 x 2560px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 24.5", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 220 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350, 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, Rapid IPS |
|---|---|
| 240 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 280 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 (HDR), 400 (SDR) |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 180 | |
| 0.5 [GTG], 1 [VRB] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 28", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 28.2", 3840 x 2560px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 200 | |
| 0.5 [GTG], 1 [VRB] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, Rapid VA |
|---|---|
| 240 | |
| 0.5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 (HDR), 400 (SDR) |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 (HDR), 400 (SDR) |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G




