DLA GRACZY
BEZPRZEWODOWE
BLUETOOTH
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 44000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czerwony |
Łączność bezprzewodowa Lightspeed
Zaawansowany czujnik 44K DPI
Kolor: Czerwony
Łączność bezprzewodowa Lightspeed
Zaawansowany czujnik 44K DPI
Kolor: Czerwony
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
w sklepie
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 44000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 44000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Magenta |
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 25600 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 44000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Magenta |
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 44000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 44000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 44000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Sprawdź
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, MicroUSB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 25600 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 25600 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 27.05.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 25600 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 2048 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Grafitowy |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, MicroUSB |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 25600 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




