DLA GRACZY
BEZPRZEWODOWE
BLUETOOTH
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 4000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1200 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 4000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
99,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
91,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Złoty |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
26,30 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
26,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 800 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Taniej o 5,00 zł
24,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
24,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1200 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 2000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-złoty |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Szafirowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Różowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1200 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Ceglany |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Lazurowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Oliwkowy |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 2400 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Srebrny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1200 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czerwono-czarny |

