| Format: | 50 x 76 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 20 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
Ilość: 20
Ilość: 20
| Format: | 100 x 150 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 180 |
| Liczba arkuszy: | 100 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Format: | 52.3 x 90 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 70 |
| Liczba arkuszy: | 100 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

