KAMERY WEWNĘTRZNE
KAMERY ZEWNĘTRZNE
ZASILANE AKUMULATOROWE
ZASILANIE POE
POŁĄCZENIE LAN
POŁĄCZENIE WIFI
Kod: 2009109
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Podgląd na żywo, Powiadomienia na komórkę, Wodoszczelność, Czujnik PIR |
Bezprzewodowa kamera
Powiadomienia smartfon
Bezprzewodowa kamera
Powiadomienia smartfon
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 101,06 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
969,00 zł
Cena przed kodem
761,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Raty
więcej
Raty
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 8 mm,Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Przycisk Reset, Tryb nocny, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.8 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Tryb nocny, Powiadomienia na komórkę, Śledzenie z automatycznym zoomem... |
Sugerowana cena producenta:
999 zł
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Nagrywanie w chmurze |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Czujnik PIR |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6... |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Powiadomienia Push, Funkcja wykrywania i śledzenia obiektów oparta na AI, Wykrywanie ruchu... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2688 x 1520 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.0, Ogniskowa 4.2 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Tryb nocny, Wykrywanie dźwięku, Dwustronna komunikacja głosowa, Rozpoznawanie twarzy... |
Taniej o 42,58 zł
528,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
528,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 - 8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Śledzenie obiektów, Podgląd na żywo |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE, LAN |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Dwustronna komunikacja głosowa |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Konfigurowalny region, Zoom cyfrowy 8x |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Obrót obrazu: 360 stopni, Smart IR, Tryb nocny, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie ruchu |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI, Możliwość zapisu w chmurze... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Obrót obrazu: 180 stopni, Tryb prywatności |
Taniej o 33,77 zł
143,76 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
143,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6... |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Obrót obrazu: 180 stopni |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix (dolny obiektyw),5 Mpix (górny obiektyw), 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0... |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie zwierząt, Przycisk Reset |
Taniej o 18,39 zł
208,42 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
208,38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 2.8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie zwierząt |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 6 Mpix, 3200 x 1800 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.0, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie osób zbliżających się do pojazdu, Tryb AOR |
Taniej o 22,00 zł
399,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
391,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Funkcja wykrywania i śledzenia ludzi oparta na AI, Funkcja wykrywania i śledzenia obiektów oparta na AI |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi 4 (2.4, 5 GHz) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na komórkę, Dwustronna komunikacja głosowa, Możliwość zapisu w chmurze |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie przekroczenia linii, Maska prywatności... |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Automatyczne śledzenie, Możliwość zapisu w chmurze... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.2 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Możliwość zapisu w chmurze |
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 42,57 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
569,99 zł
Cena przed kodem
461,57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6 - 3.1, Ogniskowa 3.3 - 10.2 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na komórkę |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 53,12 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
999,00 zł
Cena przed kodem
741,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Podgląd na żywo, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie płaczu dziecka, Powiadomienia, Tryb prywatności... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy 8x, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie ludzi, Możliwość zapisu do NVR... |
Taniej o 30,07 zł
328,82 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
299,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Bluetooth, LAN, USB-C |
| Kamera: | 4 Mpix, 2688 x 1520 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.0, Ogniskowa 4.2 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Tryb nocny, Wykrywanie dźwięku, Dwustronna komunikacja głosowa, Rozpoznawanie twarzy... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2688 x 1520 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.0, Ogniskowa 4.2 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Tryb nocny, Wykrywanie dźwięku, Dwustronna komunikacja głosowa, Rozpoznawanie twarzy... |
Taniej o 48,72 zł
497,72 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
497,72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4, 5 GHz) |
| Kamera: | 8 Mpix,2 Mpix, 3840 x 2160 px,1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Śledzenie z automatycznym zoomem, Obsługa ładowania akumulatora z panelu słonecznego, Podgląd na żywo... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 - 8 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Powiadomienia Push, Zoom optyczny, Aktywne śledzenie obszaru... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 4512 x 2512 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Funkcja PoE, Inteligentne wykrywanie zdarzeń AI, Obrót obrazu: 360 stopni |
Sprawdź


