Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD małe (4)
Komputery i tablety (759)
Smartfony i zegarki (5)
Gaming (11)
Rowery i hulajnogi (1)
Outlet (14)
Znaleziono w kategoriach: (651)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i7-13650HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 31.5 | |
| 32 | |
| 1000 | |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7-258V |
| Dedykowana karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |