Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (28)
Gaming (6)
Znaleziono w kategoriach: (14)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Interfejs: | Jack 3.5 mm, USB-A, USB-C |
|---|---|
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Rodzaj przetwornika: | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości: | Jednokierunkowa |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Złącze: | , , USB-C |
| Dźwięk przestrzenny: | DTS Headphone:X |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| AMD Ryzen 9 8940HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |