Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (260)
Smartfony i zegarki (26)
Znaleziono w kategoriach: (198)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core 5 120U | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 90Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Zakres od A do G
| 6.52", 1600 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Mediatek MT8788, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx + 2 Mpx, Przedni 5 Mpx |
Zakres od A do G