Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2806)
Smartfony i zegarki (1363)
Znaleziono w kategoriach: (3425)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 7 7730U | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Zakres od A do G
| 6.7", 2340 x 1080px, Super AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Samsung Exynos 1580, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 5 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G