Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2835)
Smartfony i zegarki (1361)
Znaleziono w kategoriach: (3456)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 6.8", 2480 x 1116px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Intel Core i7-1355U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4400MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |