Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2807)
Smartfony i zegarki (1363)
Znaleziono w kategoriach: (3427)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen AI 5 430 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Zakres od A do G
| 6.77", 2392 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| MediaTek Helio G200 Ultra, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 8 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G