Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2834)
Smartfony i zegarki (1362)
Znaleziono w kategoriach: (3447)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra 9-285H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 14.5", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Zakres od A do G
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| MediaTek Dimensity 7050, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G