Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2806)
Smartfony i zegarki (1363)
Znaleziono w kategoriach: (3426)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra 5-125H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Zakres od A do G
| 6.3", 2424 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 128 GB |
| Google Tensor G5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 13 Mpx + 10.8 Mpx, Przedni 10.5 Mpx |
Zakres od A do G