Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2807)
Smartfony i zegarki (1363)
Znaleziono w kategoriach: (3427)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 7 260 | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core Ultra 9-386H | |
| RAM: | 64GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |